Reeks Speeldag Wedstrijdnr Datum Uur Zaal Thuisploeg Bezoekers
KOUD1 1 1 11/09/2019 20u30 LEU The Full Manty’s Sparta Nadrin 10 6
KOUD1 1 2 11/09/2019 21u30 LEU New Casinoboys NAC DFB Nederename 6 3
KOUD1 1 3 9/09/2019 19u00 PET Arcolora A De Jeankes 5 4
KOUD1 1 4 11/09/2019 21u30 OUD Les Diables Whitemilk 5 5
KOUD1 1 5 9/09/2019 21u30 GRO Tuvabo Pizza Napoli 8 7
KOUD1 1 6 9/09/2019 20u00 OUD D’Hommes qui shottent De Vaderlander-De Langhe 4 10
KOUD1 2 1 30/09/2019 21u00 OUD De Vaderlander-De Langhe New Casinoboys
KOUD1 2 2 16/09/2019 22u00 OUD Sparta Nadrin D’Hommes qui shottent 4 3
KOUD1 2 3 18/09/2019 20u30 GRO Pizza Napoli The Full Manty’s 6 11
KOUD1 2 4 2/10/2019 20u00 PET Whitemilk Tuvabo
KOUD1 2 5 18/09/2019 22u00 PET De Jeankes Les Diables 4 8
KOUD1 2 6 30/09/2019 20u00 LEU NAC DFB Nederename Arcolora A
KOUD1 3 1 23/09/2019 19u00 PET The Full Manty’s Whitemilk
KOUD1 3 2 23/09/2019 21u00 LEU Sparta Nadrin Pizza Napoli
KOUD1 3 3 4/11/2019 20u00 LEU Arcolora A De Vaderlander-De Langhe
KOUD1 3 4 23/09/2019 21u00 PET Les Diables NAC DFB Nederename
KOUD1 3 5 25/09/2019 21u00 PET Tuvabo De Jeankes
KOUD1 3 6 25/09/2019 20u00 PET D’Hommes qui shottent New Casinoboys
KOUD1 4 1 7/10/2019 21u00 OUD De Vaderlander-De Langhe Les Diables
KOUD1 4 2 7/10/2019 20u00 PET New Casinoboys Arcolora A
KOUD1 4 3 7/10/2019 21u30 GRO Pizza Napoli D’Hommes qui shottent
KOUD1 4 4 9/10/2019 20u00 PET Whitemilk Sparta Nadrin
KOUD1 4 5 9/10/2019 21u00 PET De Jeankes The Full Manty’s
KOUD1 4 6 9/10/2019 21u30 LEU NAC DFB Nederename Tuvabo
KOUD1 5 1 21/10/2019 20u30 PET The Full Manty’s NAC DFB Nederename
KOUD1 5 2 21/10/2019 21u30 PET Sparta Nadrin De Jeankes
KOUD1 5 3 21/10/2019 21u30 GRO Pizza Napoli Whitemilk
KOUD1 5 4 21/10/2019 21u00 OUD Les Diables New Casinoboys
KOUD1 5 5 21/10/2019 20u00 OUD Tuvabo De Vaderlander-De Langhe
KOUD1 5 6 23/10/2019 20u00 PET D’Hommes qui shottent Arcolora A
KOUD1 6 1 De Vaderlander-De Langhe The Full Manty’s
KOUD1 6 2 New Casinoboys Tuvabo
KOUD1 6 3 Arcolora A Les Diables
KOUD1 6 4 Whitemilk D’Hommes qui shottent
KOUD1 6 5 De Jeankes Pizza Napoli
KOUD1 6 6 NAC DFB Nederename Sparta Nadrin
KOUD1 7 1 30/10/2019 22u00 PET The Full Manty’s New Casinoboys
KOUD1 7 2 13/11/2019 20u30 GRO Sparta Nadrin De Vaderlander-De Langhe
KOUD1 7 3 6/11/2019 20u30 GRO Pizza Napoli NAC DFB Nederename
KOUD1 7 4 6/11/2019 20u00 PET Whitemilk De Jeankes
KOUD1 7 5 13/11/2019 20u00 PET Tuvabo Arcolora A
KOUD1 7 6 6/11/2019 21u00 PET D’Hommes qui shottent Les Diables

 

Reeks Speeldag Wedstrijdnr Datum Uur Zaal Thuisploeg Bezoekers
KOUD2 1 1 9/09/2019 19u30 KLU Hof Ter Kwaremont Ayuryoga 4 2
KOUD2 1 2 Sluw Voske Retrosportief
KOUD2 1 3 11/09/2019 20u00 PET Mehdinho Academy Tsjaka Montes 6 3
KOUD2 1 4 9/09/2019 20u00 LEU De Witte Hoeve De Perluten 7 7
KOUD2 1 5 11/09/2019 21u00 PET Autobanden Snoeck Bert Containers 6 4
KOUD2 1 6 9/09/2019 21u00 OUD President MVC Baert FF 5
KOUD2 2 1 16/09/2019 19u30 KLU MVC Baert Sluw Voske 4 2
KOUD2 2 2 16/09/2019 20u00 OUD Ayuryoga President 5 0
KOUD2 2 3 16/09/2019 21u00 LEU Bert Containers Hof Ter Kwaremont 0 9
KOUD2 2 4 16/09/2019 21u30 GRO De Perluten Autobanden Snoeck 7 6
KOUD2 2 5 16/09/2019 20u00 LEU Tsjaka Montes De Witte Hoeve 5 7
KOUD2 2 6 16/09/2019 19u00 PET Retrosportief Mehdinho Academy 4 5
KOUD2 3 1 30/09/2019 19u30 KLU Hof Ter Kwaremont De Perluten
KOUD2 3 2 23/09/2019 22u00 LEU Ayuryoga Bert Containers
KOUD2 3 3 25/09/2019 20u30 GRO Mehdinho Academy MVC Baert
KOUD2 3 4 25/09/2019 22u00 PET De Witte Hoeve Retrosportief
KOUD2 3 5 23/09/2019 20u30 KLU Autobanden Snoeck Tsjaka Montes
KOUD2 3 6 23/09/2019 22u00 PET President Sluw Voske
KOUD2 4 1 7/10/2019 20u30 KLU MVC Baert De Witte Hoeve
KOUD2 4 2 7/10/2019 19u30 KLU Sluw Voske Mehdinho Academy
KOUD2 4 3 7/10/2019 21u00 LEU Bert Containers President
KOUD2 4 4 4/11/2019 20u00 OUD De Perluten Ayuryoga
KOUD2 4 5 7/10/2019 21u00 PET Tsjaka Montes Hof Ter Kwaremont
KOUD2 4 6 9/10/2019 21u30 OUD Retrosportief Autobanden Snoeck
KOUD2 5 1 14/10/2019 19u30 KLU Hof Ter Kwaremont Retrosportief
KOUD2 5 2 14/10/2019 21u00 OUD Ayuryoga Tsjaka Montes
KOUD2 5 3 16/10/2019 20u00 PET Bert Containers De Perluten
KOUD2 5 4 14/10/2019 20u00 LEU De Witte Hoeve Sluw Voske
KOUD2 5 5 16/10/2019 21u00 PET Autobanden Snoeck MVC Baert
KOUD2 5 6 14/10/2019 20u00 OUD President Mehdinho Academy
KOUD2 6 1 21/10/2019 20u30 KLU MVC Baert Hof Ter Kwaremont
KOUD2 6 2 21/10/2019 19u30 KLU Sluw Voske Autobanden Snoeck
KOUD2 6 3 23/10/2019 20u30 GRO Mehdinho Academy De Witte Hoeve
KOUD2 6 4 21/10/2019 20u00 LEU De Perluten President
KOUD2 6 5 23/10/2019 19u30 GRO Tsjaka Montes Bert Containers
KOUD2 6 6 23/10/2019 21u00 PET Retrosportief Ayuryoga
KOUD2 7 1 28/10/2019 20u30 KLU Hof Ter Kwaremont Sluw Voske
KOUD2 7 2 28/10/2019 20u00 OUD Ayuryoga MVC Baert
KOUD2 7 3 30/10/2019 20u00 PET Bert Containers Retrosportief
KOUD2 7 4 28/10/2019 22u00 OUD De Perluten Tsjaka Montes
KOUD2 7 5 30/10/2019 21u00 PET Autobanden Snoeck Mehdinho Academy
KOUD2 7 6 28/10/2019 21u00 OUD President De Witte Hoeve

 

Reeks Speeldag Wedstrijdnr Datum Uur Zaal Thuisploeg Bezoekers
KOUD3 1 1 9/09/2019 21u00 PET Kanniballen MVC Buskruit 6 7
KOUD3 1 2 9/09/2019 20u00 PET Decoratie Verplanken Arcolora B 3 6
KOUD3 1 3 9/09/2019 21u00 LEU Etikhove VV Café Didi 3 7
KOUD3 1 4 11/09/2019 21u00 RON Bouncy King SS Cleaning 4 4
KOUD3 1 5 9/09/2019 22u00 OUD t Perrongeluk ACT Revista 5 2
KOUD3 1 6 9/09/2019 20u30 KLU Zulzeke Pullman MVC 3 7
KOUD3 2 1 16/09/2019 20u00 PET Star Insurance Decoratie Verplanken 12 5
KOUD3 2 2 18/09/2019 21u30 OUD Pullman MVC Kanniballen 4 2
KOUD3 2 3 16/09/2019 21u00 OUD ACT Revista Zulzeke 3 2
KOUD3 2 4 16/09/2019 21u00 PET SS Cleaning t Perrongeluk 2 2
KOUD3 2 5 18/09/2019 20u00 PET Café Didi Bouncy King 5 2
KOUD3 2 6 16/09/2019 22u00 LEU Arcolora B Etikhove VV 4 5
KOUD3 3 1 23/09/2019 20u00 OUD Kanniballen ACT Revista
KOUD3 3 2 23/09/2019 20u00 PET MVC Buskruit Pullman MVC
KOUD3 3 3 23/09/2019 20u00 LEU Etikhove VV Star Insurance
KOUD3 3 4 25/09/2019 20u00 RON Bouncy King Arcolora B
KOUD3 3 5 23/09/2019 21u30 GRO t Perrongeluk Café Didi
KOUD3 3 6 23/09/2019 19u30 KLU Zulzeke SS Cleaning
KOUD3 4 1 2/10/2019 20u30 GRO Star Insurance Bouncy King
KOUD3 4 2 2/10/2019 21u00 PET Decoratie Verplanken Etikhove VV
KOUD3 4 3 30/09/2019 21u30 GRO ACT Revista MVC Buskruit
KOUD3 4 4 21/10/2019 21u00 LEU SS Cleaning Kanniballen
KOUD3 4 5 21/10/2019 22u00 LEU Café Didi Zulzeke
KOUD3 4 6 30/09/2019 21u00 LEU Arcolora B t Perrongeluk
KOUD3 5 1 7/10/2019 20u00 LEU Kanniballen Café Didi
KOUD3 5 2 7/10/2019 22u00 PET MVC Buskruit SS Cleaning
KOUD3 5 3 7/10/2019 20u00 OUD Pullman MVC ACT Revista
KOUD3 5 4 9/10/2019 20u00 RON Bouncy King Decoratie Verplanken
KOUD3 5 5 9/10/2019 20u30 GRO t Perrongeluk Star Insurance
KOUD3 5 6 7/10/2019 21u30 KLU Zulzeke Arcolora B
KOUD3 6 1 14/10/2019 22u00 PET Star Insurance Zulzeke
KOUD3 6 2 14/10/2019 20u00 PET Decoratie Verplanken t Perrongeluk
KOUD3 6 3 14/10/2019 21u00 LEU Etikhove VV Bouncy King
KOUD3 6 4 14/10/2019 21u30 GRO SS Cleaning Pullman MVC
KOUD3 6 5 14/10/2019 21u00 PET Café Didi MVC Buskruit
KOUD3 6 6 16/10/2019 20u30 GRO Arcolora B Kanniballen
KOUD3 7 1 28/10/2019 21u30 GRO Kanniballen Star Insurance
KOUD3 7 2 28/10/2019 20u30 PET MVC Buskruit Arcolora B
KOUD3 7 3 28/10/2019 20u00 LEU Pullman MVC Café Didi
KOUD3 7 4 28/10/2019 21u00 LEU ACT Revista SS Cleaning
KOUD3 7 5 28/10/2019 21u30 PET t Perrongeluk Etikhove VV
KOUD3 7 6 28/10/2019 19u30 KLU Zulzeke Decoratie Verplanken
KOUD3 8 1 4/11/2019 20u30 PET Star Insurance MVC Buskruit
KOUD3 8 2 4/11/2019 21u30 PET Decoratie Verplanken Kanniballen
KOUD3 8 3 4/11/2019 19u30 PET Etikhove VV Zulzeke
KOUD3 8 4 6/11/2019 20u00 RON Bouncy King t Perrongeluk
KOUD3 8 5 4/11/2019 21u00 OUD Café Didi ACT Revista
KOUD3 8 6 4/11/2019 21u00 LEU Arcolora B Pullman MVC
KOUD3 9 1 Kanniballen Etikhove VV
KOUD3 9 2 MVC Buskruit Decoratie Verplanken
KOUD3 9 3 Pullman MVC Star Insurance
KOUD3 9 4 ACT Revista Arcolora B
KOUD3 9 5 SS Cleaning Café Didi
KOUD3 9 6 Zulzeke Bouncy King
KOUD3 10 1 13/11/2019 21u00 PET Star Insurance ACT Revista
KOUD3 10 2 13/01/2019 22u00 PET Decoratie Verplanken Pullman MVC
KOUD3 10 3 13/11/2019 21u30 LEU Etikhove VV MVC Buskruit
KOUD3 10 4 13/11/2019 20u00 RON Bouncy King Kanniballen
KOUD3 10 5 13/11/2019 21u30 OUD t Perrongeluk Zulzeke
KOUD3 10 6 Arcolora B SS Cleaning

 

Reeks Speeldag Wedstrijdnr Datum Uur Zaal Thuisploeg Bezoekers
KOUD4 1 1 13/09/2019 21u00 PET Villa Velo Omer Wattez Boys 3 12
KOUD4 1 2 9/09/2019 22u00 LEU Mistral Home Balance 5 6
KOUD4 1 3 11/09/2019 20u00 RON Entre Nous Spreeuwseshotters 5 FF
KOUD4 1 4 11/09/2019 22u00 PET Pic-Nic Verdi 3 13
KOUD4 1 5 11/09/2019 20u30 GRO Kersoutem Muskatnuss 6 5
KOUD4 1 6 9/09/2019 22u00 PET De Parel Domein Kluisbos 1 5
KOUD4 1 7 13/09/2019 20u00 PET Amber MVC Real Aluvera 11 0
KOUD4 2 1 20/09/2019 20u00 OUD Real Aluvera Mistral Home
KOUD4 2 2 8/11/2019 20u00 OUD Omer Wattez Boys Amber MVC
KOUD4 2 3 16/09/2019 20u30 KLU Domein Kluisbos Villa Velo
KOUD4 2 4 16/09/2019 22u00 PET Muskatnuss De Parel
KOUD4 2 5 18/09/2019 20u00 RON Verdi Kersoutem
KOUD4 2 6 18/09/2019 21u00 PET Spreeuwseshotters Pic-Nic
KOUD4 2 7 18/09/2019 21u30 LEU Balance Entre Nous
KOUD4 3 1 25/09/2019 20u30 LEU Villa Velo Muskatnuss
KOUD4 3 2 27/09/2019 22u05 OUD Omer Wattez Boys Domein Kluisbos
KOUD4 3 3 25/09/2019 21u00 RON Entre Nous Real Aluvera
KOUD4 3 4 25/09/2019 21u30 OUD Pic-Nic Balance
KOUD4 3 5 27/09/2019 21u00 KRU Kersoutem Spreeuwseshotters
KOUD4 3 6 25/09/2019 21u30 LEU De Parel Verdi
KOUD4 3 7 23/09/2019 21u00 OUD Amber MVC Mistral Home
KOUD4 4 1 2/10/2019 21u30 LEU Real Aluvera Pic-Nic
KOUD4 4 2 30/09/2019 20u00 OUD Mistral Home Entre Nous
KOUD4 4 3 30/09/2019 20u30 KLU Domein Kluisbos Amber MVC
KOUD4 4 4 30/09/2019 20u00 PET Muskatnuss Omer Wattez Boys
KOUD4 4 5 2/10/2019 20u00 RON Verdi Villa Velo
KOUD4 4 6 30/09/2019 19u00 PET Spreeuwseshotters De Parel
KOUD4 4 7 30/09/2019 21u00 PET Balance Kersoutem
KOUD4 5 1 14/10/2019 19u00 PET Villa Velo Spreeuwseshotters
KOUD4 5 2 11/10/2019 20u30 LEU Omer Wattez Boys Verdi
KOUD4 5 3 14/10/2019 20u30 KLU Domein Kluisbos Muskatnuss
KOUD4 5 4 16/10/2019 21u30 OUD Pic-Nic Mistral Home
KOUD4 5 5 11/10/2019 21u00 KRU Kersoutem Real Aluvera
KOUD4 5 6 7/10/2019 19u00 PET De Parel Balance
KOUD4 5 7 16/10/2019 21u30 LEU Amber MVC Entre Nous
KOUD4 6 1 25/10/2019 20u05 OUD Real Aluvera De Parel
KOUD4 6 2 23/10/2018 22u00 PET Mistral Home Kersoutem
KOUD4 6 3 23/10/2019 20u00 RON Entre Nous Pic-Nic
KOUD4 6 4 23/10/2019 20u30 LEU Muskatnuss Amber MVC
KOUD4 6 5 23/10/2019 21u00 RON Verdi Domein Kluisbos
KOUD4 6 6 21/10/2019 19u30 PET Spreeuwseshotters Omer Wattez Boys
KOUD4 6 7 23/10/2019 21u30 LEU Balance Villa Velo
KOUD4 7 1 8/11/2019 21u30 LEU Villa Velo Real Aluvera
KOUD4 7 2 15/11/2019 22u00 OUD Omer Wattez Boys Balance
KOUD4 7 3 4/11/2019 19u30 KLU Domein Kluisbos Spreeuwseshotters
KOUD4 7 4 6/11/2019 20u30 LEU Muskatnuss Verdi
KOUD4 7 5 6/11/2019 22u00 KRU Kersoutem Entre Nous
KOUD4 7 6 6/11/2019 21u30 OUD De Parel Mistral Home
KOUD4 7 7 6/11/2019 21u30 LEU Amber MVC Pic-Nic
KOUD4 8 1 Real Aluvera Omer Wattez Boys
KOUD4 8 2 Mistral Home Villa Velo
KOUD4 8 3 Entre Nous De Parel
KOUD4 8 4 Pic-Nic Kersoutem
KOUD4 8 5 Verdi Amber MVC
KOUD4 8 6 Spreeuwseshotters Muskatnuss
KOUD4 8 7 Balance Domein Kluisbos
KOUD4 9 1 30/10/2019 20u30 GRO Villa Velo Entre Nous
KOUD4 9 2 Omer Wattez Boys Mistral Home
KOUD4 9 3 28/10/2019 21u30 KLU Domein Kluisbos Real Aluvera
KOUD4 9 4 28/10/2019 19u30 PET Muskatnuss Balance
KOUD4 9 5 30/10/2019 20u00 RON Verdi Spreeuwseshotters
KOUD4 9 6 30/10/2019 21u30 OUD De Parel Pic-Nic
KOUD4 9 7 30/10/2019 21u30 LEU Amber MVC Kersoutem