Speeldag Reeks Datum Zaal Uur Thuisploeg Bezoekers
1 KOUD3 7/09/2018 KRU 22:00 Retrosportief Pullman 10 FF
1 KOUD4 10/09/2018 HO20 19:30 t Perrongeluk Bouncy King 6 4
1 KOUD3 10/09/2018 HO20 20:30 Witte Hoeve Tsjaka Montes 7 4
1 KOUD2 10/09/2018 KLU 20:00 Hof Ter Kwaremont Tuvabo 4 7
1 KOUD4 10/09/2018 KLU 21:00 Zulzeke Roda MVC 5 9
1 KOUD1 10/09/2018 LEU 20:00 Chape Valcke De Adelaars 5 9
1 KOUD4 10/09/2018 LEU 21:00 Villarobledo Spreeuwseshotters 6 4
1 KOUD4 10/09/2018 LEU 22:00 Geenens United COC Bar 96 7 3
1 KOUD3 10/09/2018 OUD 20:00 Autobanden Snoeck Aluvera Real 10 4
1 KOUD1 10/09/2018 OUD 21:00 Sparta Nadrin Vaderlander De Langhe 2 4
1 KOUD4 10/09/2018 OUD 22:00 Café Didi Pic Nic 11 2
1 KOUD4 10/09/2018 PET 19:00 Kanniballen Arcolora B 3 4
1 KOUD1 10/09/2018 PET 20:00 De Prutsers Pizza Napoli 2 7
1 KOUD3 10/09/2018 PET 21:00 Verplanken Decoratie Bert Containers 5 3
1 KOUD3 10/09/2018 PET 22:00 The President Buskruit 8 7
1 KOUD1 12/09/2018 GRO 20:30 New Casinoboys De Perluten 7 5
1 KOUD4 12/09/2018 HO20 21:00 Muskatnuss Kersoutem 6 10
1 KOUD3 12/09/2018 KRU 22:00 Casino Kruishoutem Villa Velo 9 6
1 KOUD1 12/09/2018 LEU 20:30 The Full Manty’s Les Diables 5 6
1 KOUD2 12/09/2018 LEU 21:30 Jeankes NAC DFB 10 6
1 KOUD2 12/09/2018 OUD 21:30 Mehdinho Academy Dhommes qui shottent 4 7
1 KOUD1 12/09/2018 PET 20:00 Whitemilk Arcolora A 7 2
1 KOUD2 12/09/2018 PET 21:00 ACT Revista VV Etikhove 7 3
1 KOUD2 12/09/2018 PET 22:00 Sluw Voske Ayuryoga 3 5
1 KOUD4 12/09/2018 RON 20:00 Verdi Mistral Home 5 9
2 KOUD3 17/09/2018 GRO 21:30 Villa Velo Witte Hoeve 2 8
2 KOUD4 17/09/2018 HO20 19:00 Roda MVC Verdi 10 FF
2 KOUD2 17/09/2018 HO20 20:00 MVC Nederename Hof Ter Kwaremont 7 3
2 KOUD4 17/09/2018 HO20 21:00 Mistral Home Domein Kluisbos 5 8
2 KOUD3 17/09/2018 KLU 19:30 Tsjaka Montes The President 12 4
2 KOUD2 17/09/2018 KLU 20:30 Opel Baert Dhommes qui shottent 6 4
2 KOUD1 17/09/2018 LEU 20:00 De Perluten Whitemilk 4 4
2 KOUD3 17/09/2018 LEU 21:00 Pullman Casino Kruishoutem 3 9
2 KOUD1 17/09/2018 LEU 22:00 Les Diables Chape Valcke 4 11
2 KOUD4 17/09/2018 OUD 20:00 Pic Nic Villarobledo 1 6
2 KOUD1 17/09/2018 OUD 21:00 De Adelaars Sparta Nadrin 7 5
2 KOUD2 17/09/2018 OUD 22:00 VV Etikhove Sluw Voske 4 6
2 KOUD3 17/09/2018 PET 19:00 Buskruit Autobanden Snoeck 3 6
2 KOUD4 17/09/2018 PET 20:00 Arcolora B Café Didi 3 10
2 KOUD1 17/09/2018 PET 21:00 Arcolora A The Full Manty’s 4 7
2 KOUD2 17/09/2018 PET 22:00 Tuvabo ACT Revista 8 6
2 KOUD3 19/09/2018 GRO 20:30 Aluvera Real Verplanken Decoratie 5 4
2 KOUD1 19/09/2018 HO20 21:00 Vaderlander De Langhe De Prutsers 4 3
2 KOUD2 19/09/2018 HO20 22:00 NAC DFB Mehdinho Academy 5 7
2 KOUD4 19/09/2018 OUD 21:30 Geenens United Café Didi 8 3
2 KOUD4 19/09/2018 PET 20:00 Spreeuwseshotters Muskatnuss 2 4
2 KOUD2 19/09/2018 PET 21:00 Ayuryoga Jeankes 3 14
2 KOUD3 19/09/2018 PET 22:00 Bert Containers Retrosportief 5 7
2 KOUD4 19/09/2018 RON 20:00 Bouncy King Zulzeke 5 1
2 KOUD4 19/09/2018 RON 21:00 COC Bar 96 t Perrongeluk 5 6
3 KOUD4 24/09/2018 GRO 21:30 Geenens United Spreeuwseshotters 6 2
3 KOUD3 24/09/2018 HO20 20:00 The President Villa Velo 6 5
3 KOUD4 24/09/2018 HO20 21:00 Kanniballen Domein Kluisbos 4 6
3 KOUD2 24/09/2018 KLU 19:30 Hof Ter Kwaremont Dhommes qui shottent 6 5
3 KOUD2 24/09/2018 KLU 20:30 Opel Baert NAC DFB 7 4
3 KOUD4 24/09/2018 KLU 21:30 Zulzeke COC Bar 96 8 6
3 KOUD2 24/09/2018 LEU 20:00 ACT Revista MVC Nederename 3 7
3 KOUD2 24/09/2018 LEU 21:00 VV Etikhove Tuvabo 1 8
3 KOUD4 24/09/2018 LEU 22:00 Muskatnuss Pic Nic 2 5
3 KOUD1 24/09/2018 OUD 20:00 De Prutsers De Adelaars 1 10
3 KOUD1 24/09/2018 OUD 21:00 Sparta Nadrin Les Diables 6 4
3 KOUD3 24/09/2018 OUD 22:00 Autobanden Snoeck Tsjaka Montes 6 6
3 KOUD4 24/09/2018 PET 19:00 Roda MVC Mistral Home 2 4
3 KOUD2 24/09/2018 PET 20:00 Sluw Voske Jeankes 3 9
3 KOUD4 24/09/2018 PET 21:00 Villarobledo Arcolora B 6 4
3 KOUD1 24/09/2018 PET 22:00 Arcolora A De Perluten 12 3
3 KOUD2 26/09/2018 GRO 20:30 Mehdinho Academy Ayuryoga 4 6
3 KOUD4 26/09/2018 HO20 21:00 t Perrongeluk Kersoutem 11 2
3 KOUD3 26/09/2018 KRU 22:00 Casino Kruishoutem Bert Containers FF 5
3 KOUD1 26/09/2018 LEU 20:30 The Full Manty’s Chape Valcke 8 6
3 KOUD3 26/09/2018 LEU 21:30 Witte Hoeve Pullman 10 2
3 KOUD1 26/09/2018 OUD 21:30 New Casinoboys Vaderlander De Langhe 3 4
3 KOUD3 26/09/2018 PET 20:00 Verplanken Decoratie Retrosportief 4 5
3 KOUD1 26/09/2018 PET 21:00 Whitemilk Pizza Napoli 7 4
3 KOUD3 26/09/2018 PET 22:00 Aluvera Real Buskruit 5 9
3 KOUD4 26/09/2018 RON 20:00 Verdi Bouncy King 6 6
4 KOUD4 1/10/2018 GRO 21:30 Mistral Home Kanniballen 5 5
4 KOUD2 1/10/2018 HO20 19:30 Ayuryoga Opel Baert 5 5
4 KOUD2 1/10/2018 HO20 20:30 Dhommes qui shottent ACT Revista 9 5
4 KOUD2 1/10/2018 HO20 21:30 MVC Nederename VV Etikhove 7 9
4 KOUD3 1/10/2018 KLU 19:30 Tsjaka Montes Aluvera Real 11 3
4 KOUD4 1/10/2018 KLU 20:30 Domein Kluisbos Café Didi 8 7
12 KOUD4 1/10/2018 KLU 21:30 Zulzeke Villarobledo 6 3
4 KOUD1 1/10/2018 LEU 20:00 De Adelaars New Casinoboys 5 7
4 KOUD4 1/10/2018 LEU 21:00 Pic Nic Geenens United 4 9
4 KOUD3 1/10/2018 LEU 22:00 Villa Velo Autobanden Snoeck 5 8
4 KOUD1 1/10/2018 OUD 20:00 Vaderlander De Langhe Whitemilk 6 4
4 KOUD1 1/10/2018 OUD 21:00 De Perluten The Full Manty’s 3 11
4 KOUD3 1/10/2018 OUD 22:00 Pullman The President 3 8
4 KOUD3 1/10/2018 PET 19:00 Bert Containers Witte Hoeve 5 9
4 KOUD3 1/10/2018 PET 20:00 Buskruit Verplanken Decoratie 6 8
4 KOUD4 1/10/2018 PET 21:00 Arcolora B Muskatnuss 7 1
4 KOUD1 1/10/2018 PET 22:00 Pizza Napoli Arcolora A 2 6
4 KOUD1 3/10/2018 GRO 20:30 Les Diables De Prutsers 4 3
4 KOUD2 3/10/2018 OUD 21:30 Jeankes Mehdinho Academy 5 5
4 KOUD2 3/10/2018 PET 20:00 Tuvabo Sluw Voske 9 5
4 KOUD4 3/10/2018 PET 21:00 Spreeuwseshotters t Perrongeluk 2 11
4 KOUD3 3/10/2018 PET 22:00 Retrosportief Casino Kruishoutem 6 5
4 KOUD4 3/10/2018 RON 20:00 COC Bar 96 Verdi 9 4
4 KOUD4 3/10/2018 RON 21:00 Bouncy King Roda MVC 5 3
4 KOUD4 5/10/2018 KRU 22:00 Kersoutem Zulzeke 7 5
5 KOUD3 8/10/2018 GRO 21:30 The President Bert Containers 3 9
5 KOUD3 8/10/2018 HO20 20:00 Verplanken Decoratie Casino Kruishoutem 7 5
5 KOUD4 8/10/2018 HO20 21:00 Café Didi Kanniballen 9 5
5 KOUD4 8/10/2018 KLU 19:30 Zulzeke Spreeuwseshotters 9 2
5 KOUD2 8/10/2018 KLU 20:30 Hof Ter Kwaremont Ayuryoga 6 4
5 KOUD2 8/10/2018 KLU 21:30 Opel Baert Jeankes 3 5
5 KOUD3 8/10/2018 LEU 20:00 Autobanden Snoeck Pullman 4 4
5 KOUD4 8/10/2018 LEU 21:00 Villarobledo Domein Kluisbos 4 4
5 KOUD1 8/10/2018 OUD 20:00 New Casinoboys Les Diables 3 5
5 KOUD1 8/10/2018 OUD 21:00 De Perluten Pizza Napoli 5 4
5 KOUD1 8/10/2018 OUD 22:00 De Prutsers Chape Valcke 3 9
5 KOUD1 8/10/2018 PET 19:00 Arcolora A Vaderlander De Langhe 5 9
5 KOUD4 8/10/2018 PET 20:00 Geenens United Arcolora B 6 10
5 KOUD4 8/10/2018 PET 21:00 t Perrongeluk Pic Nic 7 5
5 KOUD3 8/10/2018 PET 22:00 Buskruit Tsjaka Montes 4 9
5 KOUD2 10/10/2018 GRO 20:30 Tuvabo MVC Nederename 6 6
5 KOUD3 10/10/2018 HO20 21:00 Aluvera Real Villa Velo 5 8
9 KOUD4 10/10/2018 ho20 22:00 Muskatnuss Villarobledo 6 4
5 KOUD1 10/10/2018 LEU 20:30 Whitemilk De Adelaars 4 8
5 KOUD2 10/10/2018 LEU 21:30 ACT Revista NAC DFB 1 8
5 KOUD1 10/10/2018 OUD 21:30 The Full Manty’s Sparta Nadrin 6 4
5 KOUD4 10/10/2018 PET 20:00 Roda MVC COC Bar 96 4 8
5 KOUD2 10/10/2018 PET 21:00 VV Etikhove Dhommes qui shottent 0 9
5 KOUD2 10/10/2018 PET 22:00 Sluw Voske Mehdinho Academy 4 7
5 KOUD4 10/10/2018 RON 20:00 Verdi Kersoutem 9 0
5 KOUD4 10/10/2018 RON 21:00 Bouncy King Mistral Home 5 3
6 KOUD4 15/10/2018 GRO 21:30 Pic Nic Zulzeke 3 4
6 KOUD2 15/10/2018 HO20 19:00 Ayuryoga ACT Revista 7 2
6 KOUD2 15/10/2018 HO20 20:00 Jeankes Hof Ter Kwaremont 3 3
6 KOUD3 15/10/2018 HO20 21:00 Pullman Aluvera Real 6 4
6 KOUD4 15/10/2018 KLU 20:00 Domein Kluisbos Muskatnuss 5 6
6 KOUD3 15/10/2018 KLU 21:00 Tsjaka Montes Verplanken Decoratie 9 5
6 KOUD1 15/10/2018 LEU 20:00 De Adelaars Arcolora A 2 2
6 KOUD1 15/10/2018 LEU 21:00 Pizza Napoli The Full Manty’s 0 9
6 KOUD1 15/10/2018 LEU 22:00 Sparta Nadrin De Prutsers 11 2
6 KOUD4 15/10/2018 OUD 20:00 Kanniballen Villarobledo 2 1
6 KOUD4 15/10/2018 OUD 21:00 Mistral Home Café Didi 1 4
6 KOUD1 15/10/2018 OUD 22:00 Vaderlander De Langhe De Perluten 4 2
6 KOUD4 15/10/2018 PET 19:00 Spreeuwseshotters Verdi 5 FF
6 KOUD4 15/10/2018 PET 20:00 Arcolora B t Perrongeluk 3 6
6 KOUD3 15/10/2018 PET 21:00 Bert Containers Autobanden Snoeck 6 6
6 KOUD3 15/10/2018 PET 22:00 Villa Velo Buskruit 5 8
6 KOUD3 17/10/2018 GRO 20:30 Casino Kruishoutem Witte Hoeve 10 11
6 KOUD3 17/10/2018 HO20 21:00 Retrosportief The President 6 4
6 KOUD1 17/10/2018 HO20 22:00 Chape Valcke New Casinoboys 10 4
6 KOUD1 17/10/2018 OUD 21:30 Les Diables Whitemilk 2 7
6 KOUD2 17/10/2018 PET 20:00 MVC Nederename Sluw Voske 3 11
6 KOUD2 17/10/2018 PET 21:00 Dhommes qui shottent Tuvabo 7 8
6 KOUD4 17/10/2018 PET 22:00 Kersoutem Roda MVC 4 4
6 KOUD4 17/10/2018 RON 20:00 COC Bar 96 Bouncy King 3 5
7 KOUD2 22/10/2018 HO20 19:00 VV Etikhove Ayuryoga 7 9
7 KOUD2 22/10/2018 KLU 19:30 Hof Ter Kwaremont Mehdinho Academy 3 2
7 KOUD4 22/10/2018 KLU 20:30 Zulzeke Arcolora B 4 3
7 KOUD3 22/10/2018 KLU 21:30 Tsjaka Montes Villa Velo 5 0
7 KOUD4 22/10/2018 LEU 20:00 Pic Nic Verdi 9 3
7 KOUD4 22/10/2018 LEU 21:00 Geenens United Domein Kluisbos 8 3
7 KOUD1 22/10/2018 LEU 22:00 Pizza Napoli Vaderlander De Langhe 5 10
7 KOUD1 22/10/2018 OUD 20:00 De Perluten De Adelaars 5 6
7 KOUD3 22/10/2018 OUD 21:00 The President Casino Kruishoutem 4 11
7 KOUD4 22/10/2018 OUD 22:00 Villarobledo Café Didi 4 10
7 KOUD1 22/10/2018 PET 19:00 New Casinoboys Sparta Nadrin 4 4
7 KOUD1 22/10/2018 PET 20:00 Arcolora A Les Diables 8 6
7 KOUD3 22/10/2018 PET 21:00 Verplanken Decoratie Witte Hoeve 0 14
7 KOUD2 22/10/2018 PET 22:00 MVC Nederename Dhommes qui shottent 5 8
7 KOUD2 24/10/2018 HO20 21:00 ACT Revista Jeankes uitg uitg
7 KOUD1 24/10/2018 LEU 20:30 The Full Manty’s De Prutsers 14 6
7 KOUD2 24/10/2018 LEU 21:30 Tuvabo NAC DFB 4 12
7 KOUD1 24/10/2018 OUD 21:30 Whitemilk Chape Valcke 4 3
7 KOUD4 24/10/2018 PET 20:00 Roda MVC Spreeuwseshotters 5 3
7 KOUD2 24/10/2018 PET 21:00 Sluw Voske Opel Baert 6 7
7 KOUD4 24/10/2018 PET 22:00 Muskatnuss Kanniballen 3 9
7 KOUD4 24/10/2018 RON 20:00 Bouncy King Kersoutem 15 2
7 KOUD4 24/10/2018 RON 21:00 COC Bar 96 Mistral Home 6 9
8 KOUD3 24/10/2018 KRU 22:00 Casino Kruishoutem Autobanden Snoeck 5 5
8 KOUD3 26/10/2018 KRU 21:00 Retrosportief Aluvera Real 7 7
8 KOUD4 29/10/2018 KLU 19:30 Domein Kluisbos t Perrongeluk 4 9
6 KOUD2 29/10/2018 KLU 20:30 Opel Baert Mehdinho Academy 5 4
8 KOUD4 29/10/2018 LEU 20:00 Mistral Home Villarobledo 5 2
8 KOUD4 29/10/2018 LEU 21:00 Kanniballen Geenens United 6 5
8 KOUD4 29/10/2018 OUD 20:00 Café Didi Muskatnuss 15 1
8 KOUD3 29/10/2018 OUD 21:00 Witte Hoeve The President 9 4
2 KOUD1 29/10/2018 OUD 22:00 Pizza Napoli New Casinoboys 5 8
8 KOUD4 29/10/2018 PET 19:00 Spreeuwseshotters Bouncy King 0 9
8 KOUD4 29/10/2018 PET 20:00 Pic Nic Roda MVC 3 5
8 KOUD4 29/10/2018 PET 21:00 Arcolora B Verdi 3 11
8 KOUD4 31/10/2018 OUD 21:30 Kersoutem COC Bar 96 7 8
4 KOUD2 31/10/2018 LEU 20:30 NAC DFB Hof Ter Kwaremont 3 2
8 KOUD3 31/10/2018 LEU 21:30 Pullman Tsjaka Montes 5 6
17 KOUD4 31/10/2018 RON 20:00 Verdi Zulzeke 5 9
8 KOUD2 5/11/2018 HO20 19:30 Ayuryoga Tuvabo 6 10
8 KOUD3 5/11/2018 HO20 20:30 Buskruit Bert Containers 2 13
8 KOUD2 5/11/2018 KLU 20:30 Opel Baert Hof Ter Kwaremont 3 4
16 KOUD4 5/11/2018 KLU 21:30 Domein Kluisbos Pic Nic 2 3
8 KOUD1 5/11/2018 LEU 20:00 De Prutsers New Casinoboys 9 12
8 KOUD3 5/11/2018 LEU 21:00 Villa Velo Verplanken Decoratie 3 5
8 KOUD1 5/11/2018 LEU 22:00 Les Diables De Perluten 3 8
8 KOUD1 5/11/2018 OUD 20:00 De Adelaars Pizza Napoli 10 5
8 KOUD1 5/11/2018 OUD 21:00 Vaderlander De Langhe The Full Manty’s 4 8
17 KOUD4 5/11/2018 OUD 22:00 Bouncy King Geenens United 6 5
8 KOUD1 5/11/2018 PET 19:00 Chape Valcke Arcolora A 4 12
16 KOUD4 5/11/2018 PET 20:00 Café Didi Kersoutem 15 1
16 KOUD4 5/11/2018 PET 21:00 Mistral Home Zulzeke 5 2
16 KOUD4 5/11/2018 PET 22:00 Kanniballen Spreeuwseshotters 4 2
17 KOUD4 7/11/2018 RON 20:00 COC Bar 96 Muskatnuss 6 5
16 KOUD4 7/11/2018 RON 21:00 Verdi t Perrongeluk 2 19
8 KOUD2 7/11/2018 GRO 20:30 Mehdinho Academy ACT Revista 8 5
8 KOUD2 7/11/2018 HO20 21:00 Jeankes VV Etikhove 7 5
8 KOUD2 7/11/2018 LEU 20:30 NAC DFB MVC Nederename 7 5
16 KOUD4 7/11/2018 LEU 21:30 Geenens United Roda MVC 3 3
8 KOUD1 7/11/2018 PET 20:00 Sparta Nadrin Whitemilk 4 4
8 KOUD2 7/11/2018 PET 21:00 Dhommes qui shottent Sluw Voske 4 5
10 KOUD4 12/11/2018 GRO 21:30 Pic Nic COC Bar 96 5 8
10 KOUD3 12/11/2018 HO20 19:00 Pullman Verplanken Decoratie 6 7
10 KOUD4 12/11/2018 HO20 20:00 Kanniballen Zulzeke 10 2
9 KOUD2 12/11/2018 HO20 21:00 MVC Nederename Ayuryoga 10 2
10 KOUD4 12/11/2018 KLU 19:30 Domein Kluisbos Verdi 8 5
10 KOUD3 12/11/2018 KLU 20:30 Tsjaka Montes Retrosportief 10 5
9 KOUD1 12/11/2018 LEU 20:00 De Perluten Chape Valcke 4 6
9 KOUD1 12/11/2018 LEU 21:00 Pizza Napoli Les Diables 5 8
9 KOUD1 12/11/2018 LEU 22:00 The Full Manty’s New Casinoboys 12 6
9 KOUD1 12/11/2018 OUD 20:00 Vaderlander De Langhe De Adelaars 5 3
10 KOUD3 12/11/2018 OUD 21:00 The President Autobanden Snoeck 6 7
10 KOUD4 12/11/2018 OUD 22:00 Café Didi t Perrongeluk 3 2
10 KOUD4 12/11/2018 PET 19:00 Arcolora B Bouncy King 6 10
9 KOUD1 12/11/2018 PET 20:00 Arcolora A Sparta Nadrin 6 3
9 KOUD2 12/11/2018 PET 21:00 Tuvabo Jeankes 9 9
9 KOUD2 12/11/2018 PET 22:00 ACT Revista Opel Baert 1 7
10 KOUD4 14/11/2018 GRO 20:30 Mistral Home Muskatnuss 14 3
10 KOUD3 14/11/2018 HO20 21:00 Witte Hoeve Aluvera Real 13 5
10 KOUD3 14/11/2018 HO20 22:00 Bert Containers Villa Velo 7 2
10 KOUD3 14/11/2018 KRU 22:00 Casino Kruishoutem Buskruit 8 11
10 KOUD4 14/11/2018 OUD 21:30 Villarobledo Geenens United 0 5
9 KOUD2 14/11/2018 PET 20:00 Sluw Voske Hof Ter Kwaremont 3 1
10 KOUD4 14/11/2018 PET 21:00 Spreeuwseshotters Kersoutem 5 4
9 KOUD2 14/11/2018 PET 22:00 VV Etikhove Mehdinho Academy 2 4
10 KOUD1 19/11/2018 GRO 21:30 Chape Valcke Pizza Napoli 6 2
10 KOUD2 19/11/2018 HO20 19:00 ACT Revista Hof Ter Kwaremont 1 1
11 KOUD4 19/11/2018 HO20 20:00 Kersoutem Pic Nic 4 9
11 KOUD4 19/11/2018 HO20 21:00 Kanniballen Verdi 7 5
9 KOUD3 19/11/2018 KLU 19:30 Tsjaka Montes Bert Containers 9 8
11 KOUD4 19/11/2018 KLU 20:30 Zulzeke Café Didi 4 7
10 KOUD2 19/11/2018 KLU 21:30 Opel Baert VV Etikhove 4 4
10 KOUD3 19/11/2018 LEU 20:00 Autobanden Snoeck Witte Hoeve 5 9
9 KOUD3 19/11/2018 LEU 21:00 Villa Velo Pullman 8 5
10 KOUD2 19/11/2018 LEU 22:00 Ayuryoga Dhommes qui shottent 3 2
9 KOUD1 19/11/2018 OUD 20:00 Les Diables Vaderlander De Langhe 6 8
10 KOUD1 19/11/2018 OUD 21:00 De Adelaars The Full Manty’s FF 5
10 KOUD1 19/11/2018 OUD 22:00 Sparta Nadrin De Perluten 8 5
11 KOUD4 19/11/2018 PET 19:00 Roda MVC Domein Kluisbos 1 8
9 KOUD3 19/11/2018 PET 20:00 Verplanken Decoratie The President 3 6
11 KOUD4 19/11/2018 PET 21:00 Spreeuwseshotters Mistral Home 1 14
10 KOUD1 19/11/2018 PET 22:00 De Prutsers Arcolora A FF 5
11 KOUD4 21/11/2018 GRO 20:30 Geenens United Muskatnuss 2 3
11 KOUD4 21/11/2018 HO20 21:00 t Perrongeluk Villarobledo 10 6
10 KOUD1 21/11/2018 LEU 20:30 New Casinoboys Whitemilk 7 5
10 KOUD2 21/11/2018 LEU 21:30 NAC DFB Sluw Voske 13 6
9 KOUD3 21/11/2018 OUD 21:30 Aluvera Real Casino Kruishoutem 8 3
9 KOUD3 21/11/2018 PET 20:00 Buskruit Retrosportief 6 6
10 KOUD2 21/11/2018 PET 21:00 Jeankes MVC Nederename 20 2
10 KOUD2 21/11/2018 PET 22:00 Mehdinho Academy Tuvabo 6 7
11 KOUD4 21/11/2018 RON 20:00 COC Bar 96 Arcolora B 5 10
12 KOUD4 21/11/2018 RON 21:00 Bouncy King Domein Kluisbos 10 2
11 KOUD1 26/11/2018 GRO 21:30 De Perluten De Prutsers 5 7
12 KOUD4 26/11/2018 HO20 19:00 Café Didi Verdi 11 0
11 KOUD2 26/11/2018 HO20 20:00 Tuvabo Opel Baert 5 2
12 KOUD4 26/11/2018 HO20 21:00 Pic Nic Spreeuwseshotters 10 4
12 KOUD4 26/11/2018 KLU 19:30 Zulzeke Domein Kluisbos 4 3
11 KOUD2 26/11/2018 LEU 20:00 Dhommes qui shottent Jeankes 3 7
16 KOUD4 26/11/2018 LEU 21:00 Villarobledo COC Bar 96 3 1
7 KOUD3 26/11/2018 OUD 20:00 Autobanden Snoeck Retrosportief 6 6
11 KOUD1 26/11/2018 OUD 21:00 Vaderlander De Langhe Chape Valcke 9 7
11 KOUD1 26/11/2018 OUD 22:00 De Adelaars Les Diables 7 3
11 KOUD1 26/11/2018 PET 19:00 Pizza Napoli Sparta Nadrin 4 12
11 KOUD1 26/11/2018 PET 20:00 Arcolora A New Casinoboys 8 10
12 KOUD4 26/11/2018 PET 21:00 Arcolora B Kersoutem 11 1
9 KOUD4 26/11/2018 PET 22:00 t Perrongeluk Kanniballen 5 8
11 KOUD2 28/11/2018 GRO 20:30 ACT Revista Sluw Voske 3 5
11 KOUD2 28/11/2018 HO20 21:00 MVC Nederename Mehdinho Academy 11 6
12 KOUD4 28/11/2018 HO20 22:00 Mistral Home Geenens United 5 7
12 KOUD4 28/11/2018 OUD 21:30 Muskatnuss t Perrongeluk 5 4
11 KOUD1 28/11/2018 PET 20:00 Whitemilk The Full Manty’s 3 8
11 KOUD2 28/11/2018 PET 21:00 VV Etikhove Hof Ter Kwaremont 4 6
12 KOUD4 28/11/2018 PET 22:00 Kanniballen Roda MVC 14 2
13 KOUD4 3/12/2018 GRO 21:30 t Perrongeluk Geenens United 11 15
13 KOUD4 3/12/2018 HO20 19.30 Kanniballen Bouncy King 7 4
11 KOUD3 3/12/2018 HO20 20.30:00 Autobanden Snoeck Verplanken Decoratie 8 5
1 KOUD2 3/12/2018 KLU 19:30 Opel Baert MVC Nederename 3 3
13 KOUD4 3/12/2018 KLU 20:30 Zulzeke Muskatnuss 9 3
11 KOUD3 3/12/2018 KLU 21:30 Tsjaka Montes Casino Kruishoutem 15 8
13 KOUD4 3/12/2018 OUD 20:00 Pic Nic Mistral Home 6 6
11 KOUD3 3/12/2018 OUD 21:00 Pullman Bert Containers 6 5
6 KOUD2 3/12/2018 LEU 20:00 NAC DFB VV Etikhove 9 3
4 KOUD1 3/12/2018 LEU 21:00 Chape Valcke Sparta Nadrin 7 7
11 KOUD3 3/12/2018 PET 19:00 Buskruit Witte Hoeve 5 9
13 KOUD4 3/12/2018 PET 20:00 Roda MVC Café Didi 1 9
13 KOUD4 3/12/2018 PET 21:00 Spreeuwseshotters Arcolora B 1 7
11 KOUD3 5/12/2018 OUD 21:30 Aluvera Real The President 2 6
9 KOUD4 5/12/2018 PET 20:00 Kersoutem Mistral Home 4 7
9 KOUD4 5/12/2018 PET 21:00 Roda MVC Arcolora B 3 6
13 KOUD3 5/12/2018 PET 22:00 Villa Velo Retrosportief 1 3
13 KOUD4 5/12/2018 RON 20:00 Verdi Villarobledo 3 7
13 KOUD4 5/12/2018 RON 21:00 COC Bar 96 Domein Kluisbos 7 4
14 KOUD4 10/12/2018 HO20 19:30 Geenens United Zulzeke 4 4
11 KOUD2 10/12/2018 LEU 20:00 NAC DFB Ayuryoga 7 3
14 KOUD4 10/12/2018 LEU 21:00 Kanniballen COC Bar 96 2 3
14 KOUD4 10/12/2018 OUD 21:00 Café Didi Bouncy King 5 6
14 KOUD4 10/12/2018 PET 19:00 Muskatnuss Verdi FF 5
14 KOUD4 10/12/2018 PET 20:00 Arcolora B Pic Nic 7 5
14 KOUD4 10/12/2018 PET 21:00 Villarobledo Roda MVC 2 5
9 KOUD4 12/12/2018 RON 20:00 COC Bar 96 Spreeuwseshotters 5 FF
14 KOUD4 12/12/2018 HO20 21:00 Mistral Home t Perrongeluk 4 4
9 KOUD4 12/12/2018 HO20 22:00 Pic Nic Bouncy King 3 8
7 KOUD3 12/12/2018 PET 20:00 Buskruit Pullman 4 9
9 KOUD1 12/12/2018 PET 21:00 Whitemilk De Prutsers 5 FF
14 KOUD4 14/12/2018 KRU 21:00 Kersoutem Domein Kluisbos 4 9
15 KOUD4 17/12/2018 KLU 19:30 Zulzeke t Perrongeluk 11 2
17 KOUD4 17/12/2018 OUD 20:00 Pic Nic Kanniballen 3 5
17 KOUD4 17/12/2018 OUD 21:00 Kersoutem Villarobledo 11 2
15 KOUD4 17/12/2018 PET 20:00 Spreeuwseshotters Domein Kluisbos 5 9
15 KOUD4 17/12/2018 PET 21:00 Arcolora B Mistral Home 2 5
9 KOUD4 17/12/2018 LEU 20u00 Real Aluvera Bert Containers 4 7
11 KOUD3 17/12/2018 LEU 21:00 ACT Revista Jeankes 4 7
15 KOUD4 19/12/2018 LEU 20:30 Verdi Geenens United 5 10
9 KOUD2 19/12/2018 LEU 21:30 Dhommes qui shottent NAC DFB 5 9
15 KOUD4 19/12/2018 PET 20:00 Roda MVC Muskatnuss 4 4
7 KOUD3 19/12/2018 PET 21:00 Witte Hoeve Retrosportief 5 FF
15 KOUD4 19/12/2018 RON 20:00 Bouncy King Villarobledo 6 2
15 KOUD4 19/12/2018 RON 21:00 COC Bar 96 Café Didi 4 5
15 KOUD4 21/12/2018 KRU 21:00 Kersoutem Kanniballen 3 8
2 KOUD3 28/12/2018 OUD 20:00 Kersoutem Geenens United 2 12
16 KOUD4 28/12/2018 GRO 20:00 Muskatnuss Bouncy King 3 8
17 KOUD4 28/12/2018 GRO 21:00 Arcolora B Domein Kluisbos 7 7
17 KOUD4 28/12/2018 PET 20:30 Spreeuwseshotters Café Didi NG NG
17 KOUD4 28/12/2018 PET 21u30 Roda MVC t Perrongeluk NG NG