In de eerste reeks wonnen The Full Manty’s de wedstrijd om de titel tegen De Vaderlander-De Lange met 6-4 zodat de weg naar de zoveelste titel open ligt.

In de tweede reeks zijn de Jeankes mooi op weg om kampioen te worden terwijl de strijd om de vice-titel nog volledig open ligt.

De eerste kampioen is gekend. In de derde reeks is De Witte Hoeve niet meer bij te halen door de tweede in de stand Tsjaka Montes dat ook mooi uitzicht heeft om via een vice-titel ook te stijgen. Proficiat aan De Witte Hoeve voor de tweede titel op rij.

In de vierde reeks A liggen de kaarten voor MVC Bouncy King het best voor de titel maar misstappen kunnen ze zich niet veroorloven. De strijd om de tweede plaats ligt ook hier nog volledig open.

In de vierde reeks B krijgen we een nek aan nek race tussen Muskatnuss en Domein Kluisbos. Ook hier zal pas binnen een paar weken beslist worden wie op het hoogste schavotje zal staan.

Speeldag Reeks Datum Zaal Uur Thuis Bezoekers
KOUD3 12 7/01/2019 OUD 20:00 Pullman Retrosportief 3 10
KOUD2 12 7/01/2019 OUD 21:00 Ayuryoga Sluw Voske 7 6
KOUD1 12 7/01/2019 OUD 22:00 Pizza Napoli De Prutsers 5 FF
KOUD3 12 7/01/2019 PET 19:00 Bert Containers Verplanken Decoratie 8 6
KOUD2 12 7/01/2019 PET 20:00 Tuvabo Hof Ter Kwaremont 4 9
KOUD3 12 7/01/2019 PET 21:00 Buskruit The President 3 6
KOUD1 12 7/01/2019 LEU 20:00 De Perluten New Casinoboys 9 12
KOUD3 12 7/01/2019 LEU 21:00 Villa Velo Casino Kruishoutem 9 9
KOUD2 12 7/01/2019 LEU 22:00 NAC DFB Jeankes 5 8
KOUD3 12 7/01/2019 KLU 19:30 Tsjaka Montes Witte Hoeve 3 4
KOUD1 12 9/01/2019 LEU 20:30 De Adelaars Chape Valcke 6 5
KOUD1 12 9/01/2019 LEU 21:30 Les Diables The Full Manty’s 5 8
KOUD2 12 9/01/2019 PET 20:00 Dhommes qui shottent Mehdinho Academy 10 5
KOUD1 12 9/01/2019 PET 21:00 Arcolora A Whitemilk 4 1
KOUD2 12 9/01/2019 PET 22:00 VV Etikhove ACT Revista 7 3
KOUD3 12 9/01/2019 OUD 21:30 Aluvera Real Autobanden Snoeck 3 6
KOUD3 13 14/01/2019 OUD 20:00 The President Tsjaka Montes 8 9
KOUD3 13 14/01/2019 OUD 21:00 Casino Kruishoutem Pullman 4 5
KOUD1 13 14/01/2019 OUD 22:00 De Prutsers Vaderlander De Langhe FF 5
KOUD1 13 14/01/2019 LEU 20:00 Whitemilk De Perluten 7 6
KOUD1 13 14/01/2019 LEU 21:00 Sparta Nadrin De Adelaars 4 5
KOUD2 13 14/01/2019 LEU 22:00 Jeankes Ayuryoga 6 3
KOUD3 13 14/01/2019 PET 19:00 Verplanken Decoratie Aluvera Real 7 1
KOUD1 13 14/01/2019 PET 20:00 Chape Valcke Les Diables 5 5
KOUD2 13 14/01/2019 PET 21:00 Sluw Voske VV Etikhove 8 6
KOUD2 13 14/01/2019 PET 22:00 ACT Revista Tuvabo 8 13
KOUD3 13 14/01/2019 GRO 21:30 Witte Hoeve Villa Velo 11 1
KOUD4B 1 14/01/2019 KLU 19:30 MVC Domein Kluisbos MVC Roda 4 4
KOUD2 13 14/01/2019 KLU 20:30 Hof Ter Kwaremont MVC Nederename 7 4
KOUD4A 1 14/01/2019 KLU 21:30 Zulzeke Geenens United 4 3
KOUD4A 1 14/01/2019 HO20 20:00 MVC Mistral Home t Perrongeluk 7 9
KOUD4A 1 14/01/2019 HO20 21:00 MVC Arcolora B Café Didi 7 11
KOUD4A 1 16/01/2019 RON 19:00 MVC Bouncy King De Kanniballen 4 5
KOUD4B 1 16/01/2019 RON 20:00 MVC Verdi MFV Muskatnuss 4 9
KOUD2 13 16/01/2019 HO20 21:00 Mehdinho Academy NAC DFB 6 12
KOUD1 13 16/01/2019 HO20 22:00 The Full Manty’s Arcolora A 6 5
KOUD2 13 16/01/2019 PET 20:00 Dhommes qui shottent Opel Baert 5 3
KOUD4B 1 16/01/2019 PET 21:00 De Pic-Nic Spreeuwseshotters 11 0
KOUD4B 1 16/01/2019 PET 22:00 MVC Villarobledo Kersoutem MVC 6 4
KOUD3 14 21/01/2019 OUD 20:00 Tsjaka Montes Autobanden Snoeck 4 7
KOUD1 14 21/01/2019 OUD 21:00 Les Diables Sparta Nadrin 5 3
KOUD4A 2 21/01/2019 PET 19:00 t Perrongeluk Zulzeke 1 3
KOUD2 14 21/01/2019 PET 20:00 Jeankes Sluw Voske 7 4
KOUD1 14 21/01/2019 PET 21:00 De Perluten Arcolora A 7 8
KOUD2 14 21/01/2019 LEU 20:00 MVC Nederename ACT Revista 5 5
KOUD2 14 21/01/2019 LEU 21:00 NAC DFB Opel Baert 4 2
KOUD3 14 21/01/2019 LEU 22:00 Retrosportief Verplanken Decoratie 7 3
KOUD4A 2 21/01/2019 GRO 21:30 Geenens United Bouncy King 8 5
KOUD4A 2 21/01/2019 HO20 19:00 Kanniballen Arcolora B 2 7
KOUD3 14 21/01/2019 HO20 20:00 Villa Velo The President 7 7
KOUD3 14 21/01/2019 HO20 21:00 Pullman Witte Hoeve 3 8
KOUD4A 2 23/01/2019 OUD 21:30 Café Didi MVC Mistral Home 5 5
KOUD1 14 23/01/2019 HO20 21:00 Chape Valcke The Full Manty’s 7 7
KOUD3 14 23/01/2019 HO20 22:00 MFV Muskatnuss Domein Kluisbos 9 3
KOUD4B 2 23/01/2019 PET 20:00 Spreeuwseshotters Villarobledo 2 6
KOUD1 14 23/01/2019 PET 21:00 Pizza Napoli Whitemilk 3 10
KOUD3 14 23/01/2019 PET 22:00 Buskruit Aluvera Real 11 2
KOUD2 14 23/01/2019 GRO 20:30 Ayuryoga Mehdinho Academy 6 10
KOUD4B 2 23/01/2019 KRUI 22:00 Kersoutem MVC Verdi 4 11
KOUD4B 2 23/01/2019 RON 20:00 COC Ronse De Pic-Nic 5 7
KOUD3 15 28/01/2019 OUD 20:00 The President Pullman 5 3
KOUD4A 3 28/01/2019 OUD 21:00 Kanniballen Geenens United 2 4
KOUD2 15 28/01/2019 OUD 22:00 ACT Revista Dhommes qui shottent 7 8
KOUD3 15 28/01/2019 PET 19:00 Verplanken Decoratie Buskruit 4 7
KOUD1 15 28/01/2019 PET 20:00 Arcolora A Pizza Napoli 7 7
KOUD4A 3 28/01/2019 PET 21:00 Arcolora B MVC Mistral Home 4 5
KOUD1 15 28/01/2019 LEU 20:00 New Casinoboys De Adelaars 6 6
KOUD3 15 28/01/2019 LEU 21:00 Witte Hoeve Bert Containers 14 4
KOUD2 15 28/01/2019 LEU 22:00 VV Etikhove MVC Nederename 5 7
KOUD3 15 28/01/2019 HO20 19:00 Casino Kruishoutem Retrosportief 5 5
KOUD2 15 28/01/2019 KLU 19:30 Opel Baert Ayuryoga 6 11
KOUD4B 3 28/01/2019 KLU 20:30 Domein Kluisbos Kersoutem MVC 8 4
KOUD4A 3 28/01/2019 KLU 21:30 Zulzeke Café Didi 3 3
KOUD1 15 30/01/2019 LEU 20:30 Whitemilk Vaderlander De Langhe 2 4
KOUD1 15 30/01/2019 LEU 21:30 The Full Manty’s De Perluten 5 FF
KOUD3 15 30/01/2019 PET 20:00 Autobanden Snoeck Villa Velo 6 4
KOUD4B 3 30/01/2019 PET 21:00 Mvc Roda MFV Muskatnuss 2 9
KOUD4B 3 30/01/2019 PET 22:00 Villarobledo COC Ronse 5 9
KOUD2 15 30/01/2019 GRO 20:30 Mehdinho Academy Jeankes 7 13
KOUD4A 3 30/01/2019 RON 20:00 MVC Bouncy King t Perrongeluk 11 5
KOUD4B 3 30/01/2019 RON 21:00 MVC Verdi Spreeuwseshotters 6 2
KOUD2 16 4/02/2019 OUD 20:00 Ayuryoga Hof Ter Kwaremont 3 6
KOUD2 16 4/02/2019 OUD 21:00 Jeankes Opel Baert 4 2
KOUD1 16 4/02/2019 OUD 22:00 De Adelaars Whitemilk 5 3
KOUD2 16 4/02/2019 PET 19:00 NAC DFB ACT Revista 5 4
KOUD1 16 4/02/2019 PET 20:00 Vaderlander De Langhe Arcolora A 6 6
KOUD2 16 4/02/2019 PET 21:00 MVC Nederename Tuvabo 5 9
KOUD3 16 4/02/2019 PET 22:00 Bert Containers The President 7 6
KOUD3 16 4/02/2019 LEU 20:00 Pullman Autobanden Snoeck 3 4
KOUD4A 4 4/02/2019 LEU 21:00 MVC Mistral Home Zulzeke 4 3
KOUD3 16 4/02/2019 KLU 19:30 Tsjaka Montes Buskruit 10 3
KOUD4B 4 4/02/2019 HO20 19:00 De Pic-Nic MVC Villarobledo 4 3
KOUD4A 4 4/02/2019 HO20 20:00 t Perrongeluk De Kanniballen 6 3
KOUD4A 4 6/02/2019 OUD 21:30 Café Didi MVC Bouncy King 5 9
KOUD2 16 6/02/2019 PET 20:00 Mehdinho Academy Sluw Voske 6 7
KOUD2 16 6/02/2019 PET 21:00 Dhommes qui shottent VV Etikhove 17 4
KOUD4B 4 6/02/2019 PET 22:00 Spreeuwseshotters MVC Domein Kluisbos 2 8
KOUD3 16 6/02/2019 GRO 20:30 Villa Velo Aluvera Real 7 4
KOUD4B 4 6/02/2019 HO20 21:00 Kersoutem MVC MVC Roda 5 7
KOUD4A 4 6/02/2019 HO20 22:00 Geenens United MVC Arcolora B 6 6
KOUD3 16 6/02/2019 KRUI 22:00 Casino Kruishoutem Verplanken Decoratie 16 5
KOUD4B 4 6/02/2019 RON 20:00 MVC COC MVC Verdi 8 5
KOUD1 13 11/02/2019 OUD 20:00 Vaderlander De Langhe Sparta Nadrin 5 7
KOUD2 15 11/02/2019 OUD 21:00 Dhommes qui shottent Hof Ter Kwaremont 2 3
KOUD3 15 11/02/2019 PET 19:00 Bert Containers Casino Kruishoutem 7 7
KOUD4A 5 11/02/2019 PET 20:00 Kanniballen Café Didi 2 4
KOUD4A 5 11/02/2019 PET 21:00 Arclolora B Zulzeke 4 2
KOUD1 16 11/02/2019 LEU 20:00 Les Diables New Casinoboys 5 4
KOUD4A 5 11/02/2019 LEU 21:00 Geenens United t Perrongeluk 3 6
KOUD3 13 11/02/2019 KLU 19:30 Autobanden Snoeck Buskruit 11 4
KOUD4B 5 11/02/2019 KLU 20:30 Domein Kluisbos COC Ronse 9 7
KOUD3 15 13/02/2019 LEU 20:30 Aluvera Real Tsjaka Montes FF 5
KOUD1 17 13/02/2019 LEU 21:30 The Full Manty’s Pizza Napoli 5 4
KOUD4B 5 13/02/2019 PET 20:00 Mvc Roda Spreeuwseshotters 10 6
KOUD4B 5 13/02/2019 PET 21:00 MFV Muskatnuss Kersoutem MVC 6 2
KOUD4A 5 13/02/2019 RON 20:00 MVC Bouncy King MVC Mistral Home 5 FF
KOUD4B 5 13/02/2019 RON 21:00 MVC Verdi De Pic-Nic 6 3
KOUD1 17 18/02/2019 OUD 20:00 De Perluten Vaderlander De Langhe 2 9
KOUD4B 6 18/02/2019 OUD 21:00 De Pic-Nic Domein Kluisbos 1 3
KOUD1 17 18/02/2019 OUD 22:00 New Casinoboys Chape Valcke 13 6
KOUD1 17 18/02/2019 PET 19:00 Arcolora A De Adelaars 4 4
KOUD4A 6 18/02/2019 PET 20:00 MVC Arcolora B t Perrongeluk 6 4
KOUD3 17 18/02/2019 PET 21:00 Verplanken Decoratie Tsjaka Montes 9 8
KOUD4B 6 18/02/2019 PET 22:00 Spreeuwseshotters MFV Muskatnuss 1 4
KOUD4A 6 18/02/2019 LEU 20:00 Café Didi Geenens United 3 3
KOUD2 17 18/02/2019 LEU 21:00 Sluw Voske MVC Nederename 8 11
KOUD4A 6 18/02/2019 LEU 22:00 MVC Mistral Home De Kanniballen 4 4
KOUD3 17 18/02/2019 KLU 19:30 Autobanden Snoeck Bert Containers 4 4
KOUD2 17 18/02/2019 KLU 20:30 Hof Ter Kwaremont Jeankes 2 3
KOUD4A 6 18/02/2019 KLU 21:30 Zulzeke MVC Bouncy King 2 3
KOUD2 17 18/02/2019 HO20 19:30 ACT Revista Ayuryoga 7 8
KOUD4B 6 18/02/2019 HO20 20:30 MVC Villarobledo MVC Verdi 7 5
KOUD3 17 20/02/2019 OUD 21:30 Aluvera Real Pullman 5 8
KOUD1 17 20/02/2019 LEU 20:30 Whitemilk Les Diables 4 3
KOUD3 17 20/02/2019 LEU 21:30 Witte Hoeve Casino Kruishoutem 9 8
KOUD3 17 20/02/2019 PET 20:00 Buskruit Villa Velo 6 5
KOUD2 17 20/02/2019 PET 21:00 Tuvabo Dhommes qui shottent 6 4
KOUD3 17 20/02/2019 GRO 20:30 The President Retrosportief 1 8
KOUD4B 6 20/02/2019 RON 20:00 MVC COC MVC Roda 9 3
KOUD3 18 25/02/2019 OUD 20:00 Casino Kruishoutem The President 7 4
KOUD1 18 25/02/2019 OUD 21:00 Vaderlander De Langhe Pizza Napoli 9 6
KOUD1 18 25/02/2019 OUD 22:00 De Adelaars De Perluten 13 5
KOUD1 18 25/02/2019 PET 19:00 Sparta Nadrin New Casinoboys 5 2
KOUD1 18 25/02/2019 PET 20:00 Les Diables Arcolora A 5 6
KOUD4A 7 25/02/2019 PET 21:00 De Kanniballen Zulzeke 5 2
KOUD3 18 25/02/2019 PET 22:00 Villa Velo Tsjaka Montes 4 6
KOUD2 18 25/02/2019 LEU 20:00 Mehdinho Academy Hof Ter Kwaremont 5 5
KOUD2 18 25/02/2019 LEU 21:00 Ayuryoga VV Etikhove 8 4
KOUD4A 7 25/02/2019 LEU 22:00 t Perrongeluk Café Didi 4 4
KOUD4B 7 25/02/2019 GRO 21:30 MVC Roda De Pic-Nic 3 8
KOUD2 18 25/02/2019 KLU 19:30 Opel Baert Sluw Voske 4 1
KOUD4B 7 25/02/2019 KLU 20:30 MVC Domein Kluisbos MVC Villarobledo 6 2
KOUD1 18 27/02/2019 OUD 21:30 Chape Valcke Whitemilk 6 9
KOUD2 18 27/02/2019 LEU 20:30 NAC DFB Tuvabo 8 8
KOUD4B 7 27/02/2019 LEU 21:30 MFV Muskatnuss MVC COC 6 2
KOUD3 18 27/02/2019 PET 20:00 Witte Hoeve Verplanken Decoratie 10 3
KOUD4A 7 27/02/2019 PET 21:00 Geenens United MVC Mistral Home 4 4
KOUD2 18 27/02/2019 PET 22:00 Dhommes qui shottent MVC Nederename 5 FF
KOUD4B 7 27/02/2019 GRO 20:30 Kersoutem MVC Spreeuwseshotters 4 3
KOUD4A 7 27/02/2019 RON 20:00 MVC Bouncy King MVC Arcolora B 8 2
KOUD2 17 4/03/2019 OUD 20:00 Mehdinho Academy Opel Baert 5 1
KOUD3 19 4/03/2019 OUD 21:00 The President Witte Hoeve 2 9
KOUD4A 8 4/03/2019 OUD 22:00 t Perrongeluk MVC Mistral Home 3 2
KOUD2 19 4/03/2019 PET 19:00 Tuvabo Ayuryoga 6 2
KOUD4A 8 4/03/2019 PET 20:00 Geenens United Zulzeke 2 1
KOUD4B 8 4/03/2019 PET 21:00 De Pic-Nic MFV Muskatnuss 6 6
KOUD4A 8 4/03/2019 LEU 20:00 Café Didi MVC Arcolora B 6 4
KOUD1 19 4/03/2019 LEU 21:00 Arcolora A Chape Valcke 12 5
KOUD2 19 4/03/2019 GRO 21:30 VV Etikhove Jeankes FF 5
KOUD3 19 4/03/2019 KLU 19:30 Autobanden Snoeck Casino Kruishoutem 8 10
KOUD2 15 4/03/2019 KLU 20:30 Hof Ter Kwaremont NAC DFB 4 9
KOUD1 13 4/03/2019 HO20 19:30 New Casinoboys Pizza Napoli 4 3
KOUD4A 8 4/03/2019 HO20 20:30 De Kanniballen MVC Bouncy King 2 7
KOUD3 19 6/03/2019 OUD 21:30 Aluvera Real Retrosportief 7 8
KOUD1 19 6/03/2019 LEU 20:30 De Perluten Les Diables 1 10
KOUD1 19 6/03/2019 LEU 21:30 The Full Manty’s Vaderlander De Langhe 6 4
KOUD3 19 6/03/2019 PET 20:00 Verplanken Decoratie Villa Velo 4 4
KOUD3 19 6/03/2019 PET 21:00 Bert Containers Buskruit 11 5
KOUD4B 8 6/03/2019 GRO 20:30 MVC Villarobledo MVC Roda 1 5
KOUD4B 8 6/03/2019 RON 20:00 MVC COC Kersoutem MVC 9 5
KOUD4B 8 6/03/2019 RON 21:00 MVC Verdi MVC Domein Kluisbos 5 6
KOUD3 20 11/03/2019 KRUI 19:00 Casino Kruishoutem Aluvera Real
KOUD1 14 11/03/2019 OUD 20:00 Vaderlander De Langhe New Casinoboys
KOUD2 18 11/03/2019 OUD 21:00 Jeankes ACT Revista
KOUD2 14 11/03/2019 PET 19:00 Tuvabo VV Etikhove
KOUD2 19 11/03/2019 PET 20:00 Sluw Voske Dhommes qui shottent
KOUD4B 9 11/03/2019 PET 21:00 Spreeuwseshotters MVC COC
KOUD1 16 11/03/2019 LEU 20:00 Pizza Napoli De Perluten
KOUD4A 11 11/03/2019 LEU 21:00 MVC Arcolora B Geenens United
KOUD2 19 11/03/2019 KLU 19:30 Hof Ter Kwaremont Opel Baert
KOUD3 19 11/03/2019 KLU 20:30 Tsjaka Montes Pullman
KOUD4A 11 11/03/2019 KLU 21:30 Zulzeke MVC Mistral Home
KOUD4A 11 13/03/2019 LEU 20:30 Kanniballen t perrongeluk
KOUD4B 9 13/03/2019 LEU 21:30 MFV Muskatnuss MVC Villarobledo
KOUD1 19 13/03/2019 PET 20:00 Whitemilk Sparta Nadrin
KOUD4B 9 13/03/2019 PET 21:00 MVC Roda MVC Verdi
KOUD4B 9 13/03/2019 GRO 20:30 Kersoutem MVC De Pic-Nic
KOUD3 13 13/03/2019 KRUI 22:00 Retrosportief Bert Containers
KOUD4A 11 13/03/2019 RON 20:00 MVC Bouncy King Café Didi
KOUD3 21 18/03/2019 KRUI 19:00 Retrosportief Tsjaka Montes
KOUD1 20 18/03/2019 OUD 20:00 De Adelaars Vaderlander De Langhe
KOUD1 20 18/03/2019 OUD 21:00 Sparta Nadrin Arcolora A
KOUD4A 10 18/03/2019 OUD 22:00 Arcolora B Kanniballen
KOUD4B 10 18/03/2019 PET 19:00 Spreeuwseshotters De Pic-Nic
KOUD1 20 18/03/2019 PET 20:00 Chape Valcke De Perluten
KOUD2 20 18/03/2019 PET 21:00 Jeankes Tuvabo
KOUD4B 10 18/03/2019 PET 22:00 MVC Roda MVC Domein Kluisbos
KOUD2 20 18/03/2019 LEU 20:00 Ayuryoga MVC Nederename
KOUD2 20 18/03/2019 LEU 21:00 NAC DFB Dhommes qui shottent
KOUD4B 10 18/03/2019 LEU 22:00 Kersoutem MVC MVC Villarobledo
KOUD1 20 18/03/2019 GRO 21:30 Les Diables Pizza Napoli
KOUD2 20 18/03/2019 KLU 19:30 Opel Baert ACT Revista
KOUD2 20 18/03/2019 KLU 20:30 Hof Ter Kwaremont Sluw Voske
KOUD4A 9 18/03/2019 KLU 21:30 Zulzeke t Perrongeluk
KOUD1 20 20/03/2019 OUD 21:30 New Casinoboys The Full Manty’s
KOUD3 20 20/03/2019 PET 20:00 Pullman Villa Velo
KOUD3 20 20/03/2019 PET 21:00 The President Verplanken Decoratie
KOUD4B 10 20/03/2019 PET 22:00 MFV Muskatnuss MVC Verdi
KOUD2 20 20/03/2019 GRO 20:30 Mehdinho Academy VV Etikhove
KOUD4A 9 20/03/2019 RON 21:00 MVC Bouncy King Geenens United
KOUD2 21 25/03/2019 OUD 20:00 Dhommes qui shottent Ayuryoga
KOUD1 21 25/03/2019 OUD 21:00 De Perluten Sparta Nadrin
KOUD1 20 25/03/2019 OUD 22:00 Vaderlander De Langhe Les Diables
KOUD3 21 25/03/2019 PET 19:00 Verplanken Decoratie Pullman
KOUD2 15 25/03/2019 PET 20:00 Sluw Voske Tuvabo
KOUD4B 11 25/03/2019 PET 21:00 De Pic-Nic MVC COC
KOUD2 21 25/03/2019 LEU 20:00 VV Etikhove Opel Baert
KOUD4A 9 25/03/2019 LEU 22:00 MVC Mistral Home Café Didi
KOUD3 21 25/03/2019 KLU 19:30 Autobanden Snoeck The President
KOUD2 21 25/03/2019 KLU 20:30 Hof Ter Kwaremont ACT Revista
KOUD4B 11 25/03/2019 KLU 21:30 MVC Domein Kluisbos MFV Muskatnuss
KOUD3 13 27/03/2019 KRU 22:00 Retrosportief Villa Velo
KOUD3 21 27/03/2019 LEU 20:30 Aluvera Real Witte Hoeve
KOUD1 21 27/03/2019 LEU 21:30 The Full Manty’s De Adelaars
KOUD3 21 27/03/2019 PET 20:00 Buskruit Casino Kruishoutem
KOUD4B 11 27/03/2019 PET 21:00 MVC Villarobledo Spreeuwseshotters
KOUD2 19 27/03/2019 GRO 20:30 MVC Nederename NAC DFB
KOUD4B 11 27/03/2019 RON 20:00 MVC Verdi Kersoutem MVC
KOUD4A 13 27/03/2019 RON 21:00 MVC Bouncy King Zulzeke
KOUD4B 12 1/04/2019 OUD 20:00 MFV Muskatnuss MVC Roda
KOUD4A 13 1/04/2019 OUD 21:00 De Kanniballen MVC Mistral Home
KOUD2 22 1/04/2019 OUD 22:00 Jeankes Dhommes qui shottent
KOUD2 21 1/04/2019 PET 19:00 Tuvabo Mehdinho Academy
KOUD4B 12 1/04/2019 PET 20:00 Spreeuwseshotters MVC Verdi
KOUD2 21 1/04/2019 PET 21:00 Sluw Voske NAC DFB
KOUD4B 12 1/04/2019 KRU 19:00 Kersoutem MVC MVC Domein Kluisbos
KOUD1 19 1/04/2019 LEU 20:00 Pizza Napoli De Adelaars
KOUD1 15 1/04/2019 LEU 21:00 Sparta Nadrin Chape Valcke
KOUD3 20 3/04/2019 OUD 21:30 Retrosportief Buskruit
KOUD4A 13 3/04/2019 LEU 20:30 Geenens United Café Didi
KOUD1 22 3/04/2019 LEU 21:30 The President Aluvera Real
KOUD1 21 3/04/2019 PET 20:00 Whitemilk New Casinoboys
KOUD4A 13 3/04/2019 PET 21:00 t Perrongeluk MVC Arcolora B
KOUD4B 12 3/04/2019 RON 20:00 MVC COC MVC Villarobledo
KOUD1 22 8/04/2019 OUD 20:00 Sparta Nadrin Pizza Napoli
KOUD4B 13 8/04/2019 OUD 21:00 MVC Villarobledo De Pic-Nic
KOUD4A 10 8/04/2019 PET 19:00 t Perrongeluk MVC Bouncy King
KOUD4A 10 8/04/2019 PET 20:00 MVC Mistral Home MVC Arcolora B
KOUD1 22 8/04/2019 PET 21:00 New Casinoboys Arcolora A
KOUD1 22 8/04/2019 LEU 20:00 Chape Valcke Vaderlander De Langhe
KOUD1 22 8/04/2019 LEU 21:00 Les Diables De Adelaars
KOUD1 22 8/04/2019 GRO 21:30 Sparta Nadrin Pizza Napoli
KOUD2 22 8/04/2019 KLU 19:30 Hof Ter Kwaremont VV Etikhove
KOUD4B 13 8/04/2019 KLU 20:30 MVC Domein Kluisbos Spreeuwseshotters
KOUD2 22 8/04/2019 KLU 21:30 Opel Baert Tuvabo
KOUD4B 14 8/04/2019 KRU 19:00 Kersoutem MVC MFV Muskatnuss
KOUD4A 10 10/04/2019 OUD 21:30 Café Didi Zulzeke
KOUD2 22 10/04/2019 LEU 20:30 Mehdinho Academy MVC Nederename
KOUD3 22 10/04/2019 LEU 21:30 Witte Hoeve Buskruit
KOUD4B 14 10/04/2019 PET 20:00 Spreeuwseshotters MVC Roda
KOUD4A 10 10/04/2019 PET 21:00 Geenens United De Kanniballen
KOUD4B 13 10/04/2019 RON 20:00 MVC Verdi MVC COC
KOUD2 21 15/04/2019 OUD 20:00 MVC Nederename Jeankes
KOUD2 22 15/04/2019 OUD 21:00 Ayuryoga NAC DFB
KOUD2 22 15/04/2019 PET 19:00 Sluw Voske ACT Revista
KOUD3 22 15/04/2019 PET 20:00 Verplanken Decoratie Autobanden Snoeck
KOUD3 22 15/04/2019 PET 21:00 Bert Containers Pullman
KOUD3 22 15/04/2019 KRU 19:00 Casino Kruishoutem Tsjaka Montes
KOUD4A 12 15/04/2019 LEU 20:00 MVC Mistral Home MVC Bouncy King
KOUD4B 14 15/04/2019 LEU 21:00 De Pic-Nic MVC Verdi
KOUD4A 12 15/04/2019 KLU 19:30 Zulzeke MVC Arcolora B
KOUD1 22 17/04/2019 LEU 20:30 The Full Manty’s Whitemilk
KOUD4A 12 17/04/2019 LEU 21:30 Café Didi De Kanniballen
KOUD4A 12 17/04/2019 PET 20:00 t Perrongeluk Geenens United
KOUD4B 15 17/04/2019 PET 21:00 MFV Muskatnuss Spreeuwseshotters
KOUD4B 14 17/04/2019 RON 20:00 MVC COC MVC Domein Kluisbos
KOUD3 21 24/04/2019 OUD 21:30 Villa Velo Bert Containers
KOUD4A 14 24/04/2019 LEU 20:30 MVC Arcolora B MVC Bouncy King
KOUD4B 15 24/04/2019 LEU 21:30 MVC Roda MVC COC
KOUD4A 14 24/04/2019 PET 20:00 MVC Mistral Home Geenens United
KOUD4A 14 24/04/2019 PET 21:00 Café Didi t Perrongeluk
KOUD3 18 24/04/2019 PET 22:00 Retrosportief Autobanden Snoeck
KOUD3 18 24/04/2019 GRO 20:30 Pullman Buskruit
KOUD4B 15 24/04/2019 RON 20:00 MVC Verdi MVC Villarobledo
KOUD1 16 29/04/2019 OUD 19:00 Sparta Nadrin The Full Manty’s
KOUD1 21 29/04/2019 OUD 20:00 Pizza Napoli Chape Valcke
KOUD2 19 29/04/2019 OUD 21:00 ACT Revista Mehdinho Academy
KOUD2 12 29/04/2019 PET 19:00 MVC Nederename Opel Baert
KOUD3 21 29/04/2019 PET 20:00 Witte Hoeve Autobanden Snoeck
KOUD4B 13 29/04/2019 PET 21:00 MVC Roda Kersoutem MVC
KOUD2 17 29/04/2019 LEU 20:00 VV Etikhove NAC DFB
KOUD3 14 29/04/2019 LEU 21:00 Bert Containers Tsjaka Montes
KOUD4B 15 29/04/2019 KLU 19:30 MVC Domein Kluisbos De Pic-Nic
KOUD4A 14 29/04/2019 KLU 20:30 Zulzeke De Kanniballen
KOUD4B 16 6/05/2019 RON 20:00 MVC COC MFV Muskatnuss
KOUD4B 16 6/05/2019 LEU 20:00 De Pic-Nic MVC Roda
KOUD4B 16 6/05/2019 LEU 21:00 MVC Villarobledo MVC Domein Kluisbos
KOUD3 13 6/05/2019 OUD 19:00 Retrosportief Witte Hoeve
KOUD4B 16 6/05/2019 OUD 20:00 Spreeuwseshotters Kersoutem MVC
KOUD3 20 6/05/2019 OUD 21:00 Bert Containers Aluvera Real
KOUD4B 17 13/05/2019 KLU 19:30 MVC Domein Kluisbos MVC Verdi
KOUD4B 17 13/05/2019 LEU 20:00 MVC Roda MVC Villarobledo
KOUD4B 17 13/05/2019 LEU 21:00 MFV Muskatnuss De Pic-Nic
KOUD4B 17 13/05/2019 KRU 19:00 Kersoutem MVC MVC COC
KOUD4B 18 20/05/2019 RON 20:00 MVC COC Spreeuwseshotters
KOUD4B 18 20/05/2019 RON 21:00 MVC Verdi MVC Roda
KOUD4B 18 20/05/2019 LEU 20:00 De Pic-Nic Kersoutem MVC
KOUD4B 18 20/05/2019 LEU 21:00 MVC Villarobledo MFV Muskatnuss