Oudenaardevmf.be © 2009 • Gebruiksvoorwaarden

Info

 

Geert De Naeyer
Prins Leopoldstraat 112
9700 OUDENAARDE
TEL: 055/ 30 97 37

FAX: 055/ 30 97 40

info@oudenaardevmf.be

 

 

 

VLAAMSE MINIVOETBALFEDERATIE
KERN OUDENAARDE
erkend door BLOSO
Ministerie van de Vlaamse Gemeenschap

 

 

 

Nieuws (laatste aanpassing dinsdag 6 januari 2015 - 09u15)

 

Hierbij het eerste gedeelte van de kalender voor 2015 voor de maanden januari en februari.

Het restant van de kalender voor 2014 vind je in het tabblad 'Kalender'.

 

Nieuws

 

De telefoonnummers van het sportkot zijn gewijzigd

Secretariaat zaal : 055/60 52 88 en van de cafetaria 0474/90 32 22 (Bart De Vrieze)

email: sportkot.leupegem@gmail.com

 

De sportzaal in Petegem noemt De Ruffel en is gevestigd in de Nellekensweg 1 te Petegem.

De zaal is bereikbaar op 055/30 19 22 en de zaalwachter op NIEUW nummer 0473 81 04 28

 

Voor aparte reservaties kan je steeds terecht op

056 68 81 14 bij de sportdienst van Wortegem-Petegem

 

Rangschikkingen vind je door hiernaast op uw reeks te drukken

 

Activiteiten

 

 
  Rangschikking 3 A GS W V G     P  
                   
1   Dhommes qui Shottent 1 1 0 0 13 3 18 1
2   New Casinoboys 1 1 0 0 6 4 16 1
3   DCD President 0 0 0 0 0 0 15  
4   FC Melanges 0 0 0 0 0 0 12  
5   Sloefkes 0 0 0 0 0 0 11 1
6   Sanitair Yves Delmaire 1 0 1 0 4 6 10 1
7   ACT Winwinner 1 0 1 0 3 13 10 1
8   Villa Velo 0 0 0 0 0 0 8  
 

 

Wedstrijden in het rood zijn nog wedstrijden van de eerste ronde.

 

           
Datum Zaal Uur Reeks Thuis Uit    
               
5/01/2015 OUD 19:00 2 Café Bizon Living Windels RS Lagaar 9 6
5/01/2015 OUD 20:00 3A DCD President MVC Autobanden Snoeck 13 4
5/01/2015 OUD 21:00 3B Real Aluvera MVC Gheerolfs 4 3
5/01/2015 OUD 22:00 1 MVC Chape Valcke De Adelaars 11 4
5/01/2015 LEU 20u35 3B Drankstoempers MFV Muskatnuss 4 5
5/01/2015 LEU 21u35 3A New Casinoboys Sanitair Yves Delmaire 6 4
5/01/2015 PET 19u00 3A De Krijgerkes Gijope          2         10
5/01/2015 PET 20u00 3A Sloefkes FC Mélanges 3 3
5/01/2015 PET 21u00 1 Whitemilk Hof ter Kwaremont 8 1
5/01/2015 PET 22u00 2 D'Hommes qui shottent ACT Winwinner 13 3
5/01/2015 KLU 19u30 2 T Helle 4 Roman Zakenkantoor 8 9
5/01/2015 KLU 20u30 3B Zulzeke Pullman 4 6
7/01/2015 PET 20u00 3A Villa Velo New Casinoboys    
7/01/2015 PET 21u00 1 De Prutsers De Willy's    
7/01/2015 PET 22u00 1 De Perluten Vaderlander-Goeminne    
               
12/01/2015 OUD 19u00 2 Ergo Verpoort Atlantis    
12/01/2015 OUD 20u00 1 De Perluten Hof ter Kwaremont    
12/01/2015 OUD 21u00 3B MVC Pullman Drankstoempers    
12/01/2015 OUD 22u00 3A Act Winwinner New Casinoboys    
12/01/2015 LEU 20u35 2 Gijope Nac DFB Nederename    
12/01/2015 LEU 21u35 2 Café Bizon Windels Living Desperate Housemen    
12/01/2015 PET 19u00 3B Spreeuwseshotters FV Safe    
12/01/2015 PET 20u00 2 Roman Zakenkantoor De Krijgerkes    
12/01/2015 PET 21u00 3B Muskatnuss mvc autobanden Snoeck    
12/01/2015 PET 22u00 1 De Willy's MVC Anonymous    
12/01/2015 KLU 19u30 2 Baert t Helle 4    
14/01/2015 LEU 21u05 1 The Full Manty's Sluw Voske    
14/01/2015 LEU 22u05 3B MVC Gheerolfs MVC Zulzeke    
14/01/2015 PET 20u00 1 De Adelaars De Prutsers    
14/01/2015 PET 21u00 3A FC Mélanges DCD President    
14/01/2015 PET 22u00 1 Kreadance Diva Whitemilk    
               
19/01/2015 OUD 19u00 1 MVC Chape Valcke De Prutsers    
19/01/2015 OUD 20u00 2 Nac DFB Nederename Café Bizon Windels Living    
19/01/2015 OUD 21u00 1 De Adelaars De Perluten    
19/01/2015 LEU 20u35 2 Atlantis Verdi Ronse    
19/01/2015 LEU 21u35 2 Desperate Housemen RS Lagaar    
19/01/2015 PET 19u00 3B MVC Autobanden Snoeck Spreeuwseshotters    
19/01/2015 PET 20u00 2 Pizza Napoli Roman Zakenkantoor    
19/01/2015 PET 21u00 3A Sloefkes Act Winwinner    
19/01/2015 PET 22u00 1 De Willy's Whitemilk    
19/01/2015 KLU 19u30 3B FV Safe MFV Muskatnuss    
19/01/2015 KLU 20u30 1 Sluw Voske Kreadance Diva    
21/01/2015 PET 20u00 1 MVC Anonymous The Full Manty's    
21/01/2015 PET 21u00 3A Villa Velo Dhommes qui Shottent    
               
26/01/2015 OUD 19u00 3A New Casinoboys Dhommes qui Shottent    
26/01/2015 OUD 20u00 3A FC Mélanges Villa Velo    
26/01/2015 OUD 21u00 1 De Perluten Kreadance Diva    
26/01/2015 OUD 22u00 3A Sanitair Yves Delmaire Sloefkes    
26/01/2015 LEU 20u35 1 De Prutsers MVC Anonymous    
26/01/2015 LEU 21u35 3B MVC Autobanden Snoeck Pullman MVC    
26/01/2015 PET 19u00 3B MVC Gheerolfs Drankstoempers    
26/01/2015 PET 20u00 1 MVC Chape Valcke Hof ter Kwaremont    
26/01/2015 PET 21u00 2 De Krijgerkes t Helle 4    
26/01/2015 PET 22u00 2 Desperate Housemen Gijope    
26/01/2015 KLU 19u30 2 Baert Ergo Verpoort    
26/01/2015 KLU 20u30 1 Sluw Voske De Willy's    
26/01/2015 KLU 21u30 3B MVC Zulzeke Real Aluvera    
28/01/2015 LEU 21u05 1 De Adelaars Vaderlander-Goeminne    
28/01/2015 LEU 22u05 2 Pizza Napoli Verdi Ronse    
28/01/2015 PET 20u00 1 Whitemilk The Full Manty's    
28/01/2015 PET 21u00 2 Nac DFB Nederename Roman Zakenkantoor    
               
2/02/2015 OUD 19u00 3A DCD President Dhommes qui Shottent    
2/02/2015 OUD 20u00 1 Kreadance Diva Vaderlander-Goeminne    
2/02/2015 OUD 21u00 3A De Sloefkes New Casinoboys    
2/02/2015 LEU 20u35 2 Verdi Ronse Desperate Housemen    
2/02/2015 LEU 21u35 1 MVC Anonymous De Perluten    
2/02/2015 PET 19u00 3A FC Mèlanges ACT Winwinner    
2/02/2015 PET 20u00 1 Whitemilk Sluw Voske    
2/02/2015 PET 21u00 2 Ergo Verpoort Nac DFB Nederename    
2/02/2015 PET 22u00 2 Atlantis De Krijgerkes    
2/02/2015 KLU 19u30 1 Hof ter Kwaremont De Prutsers    
2/02/2015 KLU 20u30 2 t Helle 4 RS Lagaar    
2/02/2015 KLU 21u30 3B MVC Zulzeke MVC Autobanden Snoeck    
4/02/2015 PET 20u00 1 The Full Manty's De Adelaars    
4/02/2015 PET 21u00 3A Sanitair Yves Delmaire Villa Velo    
4/02/2015 PET 22u00 3B MVC Gheerolfs Spreeuwseshotters    
6/02/2015 OUD 20u50 3B Real Aluvera FV Safe    
6/02/2015 OUD 21u50 3B MVC Pullman MFV Muskatnuss    
               
9/02/2015 OUD 19u00 3A Dhommes qui Shottent FC Mélanges    
9/02/2015 OUD 20u00 1 De Perluten Sluw Voske    
9/02/2015 OUD 21u00 3A New Casinoboys DCD President    
9/02/2015 OUD 22u00 2 Desperate Housemen Ergo Verpoort    
9/02/2015 LEU 20u35 3A Act Winwinner Sanitair Yves Delmaire    
9/02/2015 LEU 21u35 2 De Krijgerkes Baert    
9/02/2015 PET 19u00 1 De Adelaars De Willy's    
9/02/2015 PET 20u00 2 Café Bizon Windels Living t Helle 4    
9/02/2015 PET 21u00 1 MVC Chape Valcke MVC Anonymous    
9/02/2015 PET 22u00 2 Nac DFB Nederename Atlantis    
9/02/2015 KLU 19u30 3B FV Safe MVC Zulzeke    
9/02/2015 KLU 20u30 1 Hof ter Kwaremont Kreadance Diva    
11/02/2015 PET 20u00 3A Villa Velo Sloefkes    
11/02/2015 PET 21u00 1 De Prutsers Whitemilk    
11/02/2015 PET 22u00 2 Gijope Roman Zakenkantoor    
               
16/02/2015 OUD 19u00 2 Atlantis Baert    
16/02/2015 OUD 20u00 2 Gijope RS Lagaar    
16/02/2015 OUD 21u00 1 MVC Anonymous Sluw Voske    
16/02/2015 OUD 22u00 2 Ergo Verpoort Pizza Napoli    
16/02/2015 LEU 20u35 3A Act Winwinnner DCD President    
16/02/2015 LEU 21u35 3B MVC Gheerolfs MVC Autobanden Snoeck    
16/02/2015 PET 19u00 2 Roman Zakenkantoor Desperate Housemen    
16/02/2015 PET 20u00 3A Dhommes qui Shottent Sloefkes    
16/02/2015 PET 21u00 2 Verdi Ronse De Krijgerkes    
16/02/2015 KLU 19u30 2 t Helle 4 Nac DFB Nederename    
16/02/2015 KLU 20u30 1 Hof ter Kwaremont De Adelaars    
18/02/2015 LEU 21u05 3A Sanitair Yves Delmaire FC Mélanges    
18/02/2015 LEU 22u05 3A Villa Velo New Casinoboys    
18/02/2015 PET 20u00 1 The Full Manty's De Perluten    
18/02/2015 PET 21u00 1 Vaderlander-Goeminne De Prutsers    
18/02/2015 PET 22u00 3B MFV Muskatnuss Spreeuwseshotters    
20/02/2015 OUD 20u50 1 Real Aluvera Drankstoempers    
20/02/2015 OUD 21u50 3B Pullman FV Safe    
               
23/02/2015 OUD 19u00 2 Café Bizon Living Windels Gijope    
23/02/2015 OUD 20u00 2 Pizza Napoli Atlantis    
23/02/2015 OUD 21u00 2 Desperate Housemen t Helle 4    
23/02/2015 OUD 22u00 3B MVC Autobanden Snoeck Real Aluvera    
23/02/2015 LEU 20u35 2 Nac DFB Nederename Verdi Ronse    
23/02/2015 LEU 21u35 2 De Krijgerkes Ergo Verpoort    
23/02/2015 PET 19u00 1 Whitemilk MVC Anonymous    
23/02/2015 PET 20u00 2 RS Lagaar Roman Zakenkantoor    
23/02/2015 PET 21u00 1 De Perluten De Willy's    
23/02/2015 PET 22u00 3B Adelaars Kreadance Diva    
23/02/2015 KLU 19u30 3B MVC Zulzeke Drankstoempers    
23/02/2015 KLU 20u30 3B FV Safe MVC Gheerolfs    
25/02/2015 LEU 21u05 1 De Prutsers Sluw Voske    
25/02/2015 LEU 22u05 1 Vaderlander-Goeminne Hof ter Kwaremont    
25/02/2015 PET 20u00 1 Spreeuwseshotters Pullman    
25/02/2015 PET 21u00 3A Villa Velo DCD President    
25/02/2015 PET 22u00 1 Chape Valcke The Full Manty's    
               
           

 

 

Tornooi

Bedankt aan de verantwoordelijken en scheidsrechters om de uitslagen zo vlug als mogelijk door te geven!!!!

 

 

 

Met dank aan zijn designer en ontwerper: Geoffrey Vermeulen - Overzicht mini-en zaalvoetbaltornooien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onze Sponsors

 

Rangschikkingen

 

> Reeks 1

> Reeks 2

> Reeks 3