Laatste aanpassing vrijdag 4 september om 09u00

Dag Zaal Uur Thuisploeg Bezoekers
31/08/2015 OUD 19u00 Kreadance Diva Living Windels ng ng
31/08/2015 OUD 20u00 Gijope Pullman 9 7
31/08/2015 OUD 21u00 Sparta Nadrin FC Melanges 7 2
31/08/2015 OUD 22u00 De Krijgerkes VV Etikhove  5  3
31/08/2015 PET 19u00 Ayuryoga United FV Safe 4 2
31/08/2015 PET 20u00 Villa Velo Pic Nic  7  6
31/08/2015 PET 21u00 Spreeuwseshotters MVC De Mey – Matthys  1  7
31/08/2015 PET 22u00 Mvc Nederename DCD President  3  7
31/08/2015 LEU 20u45 Chape Valcke Hof Ter Kwaremont  6  5
31/08/2015 LEU 21u45 Verdi Ronse De Prutsers  6  6
2/09/2015 LEU 21u05 NAC DFB Nederename The Full Manty’s  9  13
2/09/2015 LEU 22u05 Biertempel-Jeankens MVC Gheerolfs  8  6
2/09/2015 PET 20u00 De Willy’s Adelaars  11  9
2/09/2015 PET 21u00 Whitemilk De Vaderlander-De Langhe  6  9
7/09/2015 OUD 19u00 Adelaars Chape Valcke
7/09/2015 OUD 20u00 Kreadance Diva NAC DFB Nederename
7/09/2015 OUD 21u00 De Perluten Sloefkes
7/09/2015 OUD 22u00 Pizza Napoli Desperate Housemen
7/09/2015 PET 19u00 Zakenkantoor Roman DCD President
7/09/2015 PET 20u00 Living Windels De Willy’s
7/09/2015 PET 21u00 Biertempel-Jeankens Dhommes qui shottent
7/09/2015 PET 22u00 FV Safe Spreeuwseshotters
7/09/2015 LEU 20u45 Royal Sporting Lagaar T Helle 4
7/09/2015 LEU 21u45 New Casinoboys HLS West-Gelecom
7/09/2015 KLU 19u30 Hof ter Kwaremont Whitemilk
7/09/2015 KLU 20u30 Zulzeke MVC Autobanden Snoeck
9/09/2015 PET 20u00 De Prutsers The Full Manty’s
9/09/2015 PET 21u00 De Vaderlander-De Langhe Verdi Ronse
9/09/2015 PET 22u00 MFV Muskatnuss De Krijgerkes
14/09/2015 OUD 19u00 DCD President Pizza Napoli
14/09/2015 OUD 20u00 MVC De Mey – Matthys FC Melanges
14/09/2015 OUD 21u00 HLS West-Gelecom De Perluten
14/09/2015 OUD 22u00 Chape Valcke Living Windels
14/09/2015 PET 19u00 De Krijgerkes ACT WinWinner
14/09/2015 PET 20u00 Pic Nic Gijope
14/09/2015 PET 21u00 Desperate Housemen Royal Sporting Lagaar
14/09/2015 PET 22u00 De Willy’s Kreadance Diva
14/09/2015 LEU 20u45 Sloefkes MVC Baert
14/09/2015 LEU 21u45 Villa Velo Sparta Nadrin
14/09/2015 KLU 19u30 T Helle 4 New Casinoboys
14/09/2015 KLU 20u30 T Sluw Voske Zakenkantoor Roman
16/09/2015 LEU 21u05 VV Etikhove Biertempel-Jeankes
16/09/2015 LEU 22u05 Real Aluvera MFV Muskatnuss
16/09/2015 PET 20u00 Pullman Ayuryoga United
16/09/2015 PET 21u00 Dhommes qui shottent Zulzeke
16/09/2015 PET 22u00 MVC Autobanden Snoeck MVC Gheerolfs
18/09/2015 PET 21u35 Mvc Nederename De Perluten
21/09/2015 OUD 19u00 FC Melanges FV Safe
21/09/2015 OUD 20u00 ACT WinWinner Real Aluvera
21/09/2015 OUD 21u00 Gijope Villa Velo
21/09/2015 OUD 22u00 Sparta Nadrin MVC De Mey – Matthys
21/09/2015 PET 19u00 Spreeuwseshotters Pullman
21/09/2015 PET 20u00 MVC Gheerolfs Dhommes qui shottent
21/09/2015 PET 21u00 Desperate Housemen De Perluten
21/09/2015 PET 22u00 The Full Manty’s De Vaderlander-De Langhe
21/09/2015 LEU 20u45 Verdi Ronse Hof Ter Kwaremont
21/09/2015 LEU 21u45 NAC DFB Nederename De Prutsers
21/09/2015 KLU 19u30 MVC Baert Pizza Napoli
21/09/2015 KLU 20u30 T Helle 4 HLS West-Gelecom
21/09/2015 KLU 21u30 T Sluw Voske Mvc Nederename
23/09/2015 PET 20u00 Whitemilk Adelaars
23/09/2015 PET 21u00 MFV Muskatnuss MVC Autobanden Snoeck
23/09/2015 PET 22u00 Ayuryoga United Pic Nic
28/09/2015 OUD 19u00 Adelaars Verdi Ronse
28/09/2015 OUD 20u00 Kreadance Diva Chape Valcke
28/09/2015 OUD 21u00 Gijope Sparta Nadrin
28/09/2015 OUD 22u00 MVC Autobanden Snoeck ACT WinWinner
28/09/2015 PET 19u00 T Sluw Voske Royal Sporting Lagaar
28/09/2015 PET 20u00 De Willy’s NAC DFB Nederename
28/09/2015 PET 21u00 Pic Nic Spreeuwseshotters
28/09/2015 PET 22u00 Sloefkes Zakenkantoor Roman
28/09/2015 LEU 20u45 VV Etikhove Zulzeke
28/09/2015 LEU 21u45 Pullman FC Melanges
28/09/2015 KLU 19u30 FV Safe MVC De Mey – Matthys
28/09/2015 KLU 20u30 Hof ter Kwaremont The Full Manty’s
28/09/2015 KLU 21u30 t Helle 4 Mvc Nederename
30/09/2015 LEU 21u05 Real Aluvera De Krijgerkes
30/09/2015 LEU 22u05 DCD President New Casinoboys
30/09/2015 PET 20u00 De Vaderlander-De Langhe De Prutsers
30/09/2015 PET 21u00 Living Windels Whitemilk
30/09/2015 PET 22u00 Dhommes qui shottent MFV Muskatnuss
2/10/2015 PET 21u35 Villa Velo Ayuryoga United
5/10/2015 OUD 19u00 ACT WinWinner Dhommes qui shottent
5/10/2015 OUD 20u00 MVC De Mey – Matthys Pullman
5/10/2015 OUD 21u00 Ayuryoga United Gijope
5/10/2015 OUD 22u00 FC Melanges Pic Nic
5/10/2015 PET 19u00 Spreeuwseshotters Villa Velo
5/10/2015 PET 20u00 New Casinoboys Desperate Housemen
5/10/2015 PET 21u00 De Krijgerkes MVC Autobanden Snoeck
5/10/2015 PET 22u00 Pizza Napoli T Sluw Voske
5/10/2015 LEU 20u45 Sparta Nadrin FV Safe
5/10/2015 LEU 21u45 MFV Muskatnuss Biertempel-Jeankes
5/10/2015 KLU 19u30 T Helle 4 De Perluten
5/10/2015 KLU 20u30 MVC Baert Zakenkantoor Roman
7/10/2015 PET 20u00 MVC Gheerolfs Zulzeke
7/10/2015 PET 21u00 Royal Sporting Lagaar DCD President
7/10/2015 PET 22u00 HLS West-Gelecom Sloefkes
9/10/2015 PET 21u35 Real Aluvera VV Etikhove
12/10/2015 OUD 19u00 De Perluten DCD President
12/10/2015 OUD 20u00 HLS West-Gelecom Desperate Housemen
12/10/2015 OUD 21u00 New Casinoboys T Sluw Voske
12/10/2015 OUD 22u00 Biertempel-Jeankens ACT WinWinner
12/10/2015 PET 19u00 Pizza Napoli Zakenkantoor Roman
12/10/2015 PET 20u00 De Prutsers Hof Ter Kwaremont
12/10/2015 PET 21u00 Chape Valcke De Willy’s
12/10/2015 PET 22u00 Dhommes qui shottent De Krijgerkes
12/10/2015 LEU 20u45 Verdi Ronse Living Windels
12/10/2015 LEU 21u45 Royal Sporting Lagaar MVC Baert
12/10/2015 KLU 19u30 T Helle 4 Sloefkes
12/10/2015 KLU 20u30 Zulzeke MFV Muskatnuss
12/10/2015 KLU 21u30 FV Safe Pic Nic
14/10/2015 LEU 21u05 NAC DFB Nederename De Vaderlander-De Langhe
14/10/2015 LEU 22u05 VV Etikhove MVC Gheerolfs
14/10/2015 PET 20u00 The Full Manty’s Adelaars
14/10/2015 PET 21u00 Whitemilk Kreadance Diva
14/10/2015 PET 22u00 MVC Autobanden Snoeck Real Aluvera
19/10/2015 OUD 19u00 De Krijgerkes Biertempel-Jeankes
19/10/2015 OUD 20u00 Villa Velo FC Melanges
19/10/2015 OUD 21u00 ACT WinWinner Zulzeke
19/10/2015 OUD 22u00 Mvc Nederename Desperate Housemen
19/10/2015 PET 19u00 Gijope Spreeuwseshotters
19/10/2015 PET 20u00 Pic Nic MVC De Mey – Matthys
19/10/2015 PET 21u00 T Sluw Voske De Perluten
19/10/2015 LEU 20u45 Ayuryoga United Sparta Nadrin
19/10/2015 LEU 21u45 Pullman FV Safe
19/10/2015 KLU 19u30 MVC Baert New Casinoboys
19/10/2015 KLU 20u30 Hof ter Kwaremont De Vaderlander-De Langhe
19/10/2015 KLU 21u30 MVC Autobanden Snoeck VV Etikhove
21/10/2015 LEU 22u05 Chape Valcke NAC DFB Nederename
21/10/2015 PET 20u00 MFV Muskatnuss MVC Gheerolfs
21/10/2015 PET 21u00 Real Aluvera Dhommes qui shottent
21/10/2015 PET 22u00 Living Windels The Full Manty’s
23/10/2015 pET 21u35 Mvc Nederename Pizza Napoli
26/10/2015 OUD 19u00 FC Melanges Gijope
26/10/2015 OUD 20u00 MVC De Mey – Matthys Villa Velo
26/10/2015 OUD 21u00 Sparta Nadrin Pullman
26/10/2015 PET 19u00 Spreeuwseshotters Ayuryoga United
26/10/2015 PET 20u00 Dhommes qui shottent MVC Autobanden Snoeck
26/10/2015 PET 21u00 MVC Gheerolfs ACT WinWinner
26/10/2015 LEU 20u45 Biertempel-Jeankens Real Aluvera
26/10/2015 LEU 21u45 De Perluten MVC Baert
26/10/2015 KLU 19u30 Zulzeke De Krijgerkes
26/10/2015 KLU 20u30 T Helle 4 DCD President
28/10/2015 LEU 21u05 VV Etikhove MFV Muskatnuss
28/10/2015 LEU 22u05 Royal Sporting Lagaar Pizza Napoli
28/10/2015 PET 20u00 HLS West-Gelecom T Sluw Voske
28/10/2015 PET 21u00 Desperate Housemen Sloefkes
28/10/2015 PET 22u00 New Casinoboys Zakenkantoor Roman
2/11/2015 OUD 19u00 Adelaars De Prutsers
2/11/2015 OUD 20u00 Gijope MVC De Mey – Matthys
2/11/2015 OUD 21u00 Kreadance Diva Verdi Ronse
2/11/2015 OUD 22u00 Desperate Housemen T Helle 4
2/11/2015 PET 19u00 Pic Nic Pullman
2/11/2015 PET 20u00 Spreeuwseshotters Sparta Nadrin
2/11/2015 PET 21u00 Ayuryoga United FC Melanges
2/11/2015 LEU 20u45 Villa Velo FV Safe
2/11/2015 LEU 21u45 Sloefkes Pizza Napoli
2/11/2015 KLU 19u30 Zulzeke Biertempel-Jeankes
2/11/2015 KLU 20u30 MVC Baert Mvc Nederename
4/11/2015 LEU 21u05 DCD President HLS West-Gelecom
4/11/2015 LEU 22u05 ACT WinWinner VV Etikhove
4/11/2015 PET 20u00 De Willy’s Whitemilk
4/11/2015 PET 21u00 Zakenkantoor Roman Royal Sporting Lagaar
4/11/2015 PET 22u00 MVC Gheerolfs Real Aluvera
9/11/2015 OUD 19u00 ACT WinWinner MFV Muskatnuss
9/11/2015 OUD 20u00 MVC De Mey – Matthys Ayuryoga United
9/11/2015 OUD 21u00 De Krijgerkes MVC Gheerolfs
9/11/2015 OUD 22u00 Kreadance Diva The Full Manty’s
9/11/2015 PET 19u00 MVC Autobanden Snoeck Biertempel-Jeankes
9/11/2015 PET 20u00 FC Melanges Spreeuwseshotters
9/11/2015 PET 21u00 Sparta Nadrin Pic Nic
9/11/2015 PET 22u00 Mvc Nederename Royal Sporting Lagaar
9/11/2015 LEU 20u45 VV Etikhove Dhommes qui shottent
9/11/2015 LEU 21u45 Pullman Villa Velo
9/11/2015 KLU 19u30 FV Safe Gijope
9/11/2015 KLU 20u30 Zulzeke Real Aluvera
9/11/2015 KLU 21u30 MVC Baert T Sluw Voske
16/11/2015 OUD 19u00 DCD President Desperate Housemen
16/11/2015 OUD 20u00 Pizza Napoli New Casinoboys
16/11/2015 OUD 21u00 Sloefkes Royal Sporting Lagaar
16/11/2015 PET 19u00 Zakenkantoor Roman De Perluten
16/11/2015 PET 20u00 De Prutsers Living Windels
16/11/2015 PET 21u00 T Sluw Voske T Helle 4
16/11/2015 PET 22u00 NAC DFB Nederename Hof Ter Kwaremont
16/11/2015 KLU 19u30 MVC Baert HLS West-Gelecom
18/11/2015 PET 20u00 De Vaderlander-De Langhe Adelaars
18/11/2015 PET 21u00 Whitemilk Chape Valcke
18/11/2015 PET 22u00 Verdi Ronse De Willy’s
23/11/2015 OUD 19u00 DCD President Sloefkes
23/11/2015 OUD 20u00 Adelaars Hof Ter Kwaremont
23/11/2015 OUD 21u00 Kreadance Diva De Prutsers
23/11/2015 PET 19u00 De Perluten Pizza Napoli
23/11/2015 PET 20u00 HLS West-Gelecom Zakenkantoor Roman
23/11/2015 PET 21u00 Desperate Housemen T Sluw Voske
23/11/2015 LEU 20u45 New Casinoboys Royal Sporting Lagaar
23/11/2015 LEU 21u45 Chape Valcke Verdi Ronse
23/11/2015 KLU 19u30 T Helle 4 MVC Baert
25/11/2015 PET 20u00 De Willy’s The Full Manty’s
25/11/2015 PET 21u00 Whitemilk NAC DFB Nederename
25/11/2015 PET 22u00 Living Windels De Vaderlander-De Langhe
27/11/2015 OUD 20u50 Sloefkes Mvc Nederename
30/11/2015 OUD 20u00 NAC DFB Nederename Adelaars
30/11/2015 PET 19u00 Zakenkantoor Roman Mvc Nederename
30/11/2015 PET 20u00 De Prutsers De Willy’s
30/11/2015 LEU 20u45 Verdi Ronse Whitemilk
30/11/2015 KLU 19u30 Hof ter Kwaremont Living Windels
2/12/2015 LEU 21u05 De Vaderlander-De Langhe Kreadance Diva
2/12/2015 PET 20u00 The Full Manty’s Chape Valcke
2/12/2015 PET 21u00 Mvc Nederename HLS West-Gelecom
7/12/2015 OUD 19u00 Living Windels Adelaars
7/12/2015 OUD 20u00 Kreadance Diva Hof Ter Kwaremont
7/12/2015 OUD 21u00 Pizza Napoli HLS West-Gelecom
7/12/2015 PET 19u00 Zakenkantoor Roman T Helle 4
7/12/2015 PET 20u00 Chape Valcke De Prutsers
7/12/2015 PET 21u00 T Sluw Voske DCD President
7/12/2015 LEU 20u45 Verdi Ronse NAC DFB Nederename
7/12/2015 LEU 21u45 Royal Sporting Lagaar De Perluten
7/12/2015 KLU 19u30 MVC Baert Desperate Housemen
9/12/2015 LEU 21u05 Sloefkes New Casinoboys
9/12/2015 PET 20u00 De Willy’s De Vaderlander-De Langhe
9/12/2015 PET 21u00 Whitemilk The Full Manty’s
14/12/2015 OUD 19u00 DCD President MVC Baert
14/12/2015 OUD 20u00 Adelaars Kreadance Diva
14/12/2015 PET 21u00 Desperate Housemen Zakenkantoor Roman
14/12/2015 PET 22u00 HLS West-Gelecom Royal Sporting Lagaar
14/12/2015 LEU 20u45 NAC DFB Nederename Living Windels
14/12/2015 LEU 21u45 De Perluten New Casinoboys
14/12/2015 KLU 19u30 T Helle 4 Pizza Napoli
14/12/2015 KLU 20u30 Hof ter Kwaremont De Willy’s
16/12/2015 LEU 21u05 De Vaderlander-De Langhe Chape Valcke
16/12/2015 LEU 22u05 The Full Manty’s Verdi Ronse
16/12/2015 PET 20u00 De Prutsers Whitemilk
16/12/2015 PET 22u00 Sloefkes T Sluw Voske
21/12/2015 OUD 19u00 Mvc Nederename New Casinoboys