Oudenaardevmf.be © 2009 • Gebruiksvoorwaarden

Info

 

Geert De Naeyer
Prins Leopoldstraat 112
9700 OUDENAARDE
TEL: 055/ 30 97 37

FAX: 055/ 30 97 40

info@oudenaardevmf.be

 

 

 

VLAAMSE MINIVOETBALFEDERATIE
KERN OUDENAARDE
erkend door BLOSO
Ministerie van de Vlaamse Gemeenschap

 

 

 

Nieuws (laatste aanpassing donderdag 23 oktober 2014 - 9u00)

 

Nieuws

 

De telefoonnummers van het sportkot zijn gewijzigd

Secretariaat zaal : 055/60 52 88 en van de cafetaria 0474/90 32 22 (Bart De Vrieze)

email: sportkot.leupegem@gmail.com

 

De sportzaal in Petegem noemt De Ruffel en is gevestigd in de Nellekensweg 1 te Petegem.

De zaal is bereikbaar op 055/30 19 22 en de zaalwachter op NIEUW nummer 0473 81 04 28

 

Voor aparte reservaties kan je steeds terecht op

056 68 81 14 bij de sportdienst van Wortegem-Petegem

 

Uitslagen en rangschikkingen vind je door hiernaast op uw reeks te drukken

 

Activiteiten

 

Voor de 5e maal organiseert minivoetbalclub 'T Sluw Voske hun scampifestijn .
Vorig jaar haalden zede kaap van 500 eters ruimschoots, een voltreffer aangezien ze ieder jaar blijven groeien!
Kaarten verkrijgbaar bij alle leden en in cafe 'T Sluw Voske

Op vrijdag 2 en zaterdag 3 november in de parochiezaal te Berchem (Kluisbergen ) inrit Oudenaardebaan (vrije basis school )

 

           
Datum Zaal Uur Reeks Thuis Uit
               
8/09/2014 OUD 19:00 OUD3 Real Aluvera DCD President 2 5
8/09/2014 OUD 20:00 OUD3 FC Mèlanges Sloefkes 6 10
8/09/2014 OUD 21:00 OUD1 Krea Dance Diva t Sluw Voske 15 2
8/09/2014 OUD 22:00 OUD3 ACT WinWinner MVC Gheerolfs 3 6
8/09/2014 LEU 20u35 OUD2 MVC Verdi Ronse Atlantis 10 6
8/09/2014 LEU 21u35 OUD2 Royal Sporting Lagaar Desperate Housemen 2 5
8/09/2014 PET 19u00 OUD1 De Adelaars MVC Chape Valcke 9 3
8/09/2014 PET 20u00 OUD2 Zakenkantoor Roman Pizza Napoli 5 2
8/09/2014 PET 21u00 OUD3 Spreeuwseshotters Pullman 2 10
8/09/2014 PET 22u00 OUD2 Gijope De Krijgerkes 6 12
8/09/2014 KLU 19u30 OUD2 T Helle 4 Baert 2 6
8/09/2014 KLU 20u30 OUD1 Hof Ter Kwaremont Whitemilk 8 8
8/09/2014 KLU 21u30 OUD3 Zulzeke Sanitair Yves Delmaire 5 14
10/09/2014 LEU 21u05 OUD1 The Full Manty's MVC Anonymous 6 1
10/09/2014 LEU 22u05 OUD3 Villa Velo MVC Autobanden Snoeck 11 2
10/09/2014 PET 20u00 OUD1 De Willy's MVC De Prutsers 2 6
10/09/2014 PET 21u00 OUD3 D'Hommes qui shottent New Casinoboys 8 8
10/09/2014 PET 22u00 OUD1 De Vaderlander-Goeminne De Perluten 8 6
               
15/09/2014 OUD 19u00 OUD2 Atlantis Ergo Verpoort 7 7
15/09/2014 OUD 20u00 OUD2 Pizza Napoli T Helle 4 8 6
15/09/2014 OUD 21u00 OUD3 Pullman D'Hommes qui shottent 7 11
15/09/2014 OUD 22u00 OUD1 MVC Anonymous De Willy's 4 6
15/09/2014 LEU 20u35 OUD2 NAC DFB Nederename Gijope 11 5
15/09/2014 LEU 21u35 OUD2 Desperate Housemen Cafe Bizon Living Windels 1 4
15/09/2014 PET 19u00 OUD3 Sloefkes ACT WinWinner ff 10
15/09/2014 PET 20u00 OUD2 De Krijgerkes Zakenkantoor Roman 4 6
15/09/2014 PET 21u00 OUD3 Sanitair Yves Delmaire Spreeuwseshotters 7 3
15/09/2014 PET 22u00 OUD1 MVC De Prutsers De Adelaars 2 11
15/09/2014 KLU 19u30 OUD1 Hof Ter Kwaremont De Perluten 6 2
15/09/2014 KLU 20u30 OUD1 T Sluw Voske The Full Manty's 7 12
17/09/2014 PET 20u00 OUD3 DCD President Villa Velo 3 7
17/09/2014 PET 21u00 OUD3 New Casinoboys Real Aluvera 14 2
17/09/2014 PET 22u00 OUD1 Whitemilk Krea Dance Diva 3 7
               
22/09/2014 OUD 19u00 OUD3 FC Mèlanges DCD President 3 8
22/09/2014 OUD 20u00 OUD3 D'Hommes qui shottent Sanitair Yves Delmaire 3 8
22/09/2014 OUD 21u00 OUD1 Krea Dance Diva De Perluten 11 9
22/09/2014 OUD 22u00 OUD3 Real Aluvera Pullman 3 2
22/09/2014 LEU 20u35 OUD1 MVC Anonymous MVC De Prutsers 5 7
22/09/2014 LEU 21u35 OUD3 MVC Autobanden Snoeck Sloefkes 1 15
22/09/2014 PET 19u00 OUD3 Spreeuwseshotters MVC Gheerolfs 1 6
22/09/2014 PET 20u00 OUD2 Ergo Verpoort Baert 7 2
22/09/2014 PET 21u00 OUD1 De Willy's T Sluw Voske 6 4
22/09/2014 KLU 19u30 OUD3 Zulzeke ACT WinWinner 2 4
22/09/2014 KLU 20u30 OUD1 Hof Ter Kwaremont MVC Chape Valcke 6 5
22/09/2014 KLU 21u30 OUD2 T Helle 4 De Krijgerkes 12 5
24/09/2014 LEU 21u05 OUD1 De Vaderlander-Goeminne De Adelaars 5 4
24/09/2014 LEU 22u05 OUD2 MVC Verdi Ronse Pizza Napoli 6 4
24/09/2014 PET 20u00 OUD1 The Full Manty's Whitemilk 9 4
24/09/2014 PET 21u00 OUD2 Zakenkantoor Roman Nac DFB Nederename 8 7
24/09/2014 PET 22u00 OUD2 Gijope Desperate Housemen 4 5
               
29/09/2014 OUD 19u00 OUD2 Pizza Napoli Ergo Verpoort 4 7
29/09/2014 OUD 20u00 OUD2 Royal Sporting Lagaar Gijope 13 3
29/09/2014 OUD 21u00 OUD1 De Adelaars Hof ter Kwaremont 3 7
29/09/2014 OUD 22u00 OUD3 ACT WinWinner Spreeuwseshotters 11 2
29/09/2014 LEU 20u35 OUD1 MVC Chape Valcke Krea Dance Diva 5 7
29/09/2014 LEU 21u35 OUD2 NAC DFB Nederename T Helle 4 16 7
29/09/2014 PET 19u00 OUD2 Desperate Housemen Roman Zakenkantoor 2 6
29/09/2014 PET 20u00 OUD3 Sanitair Yves Delmaire Real Aluvera 9 0
29/09/2014 PET 21u00 OUD2 De Krijgerkes MVC Verdi Ronse 3 7
29/09/2014 KLU 19u30 OUD2 Baert Atlantis 7 3
29/09/2014 KLU 20u30 OUD1 T Sluw Voske MVC Anonymous 4 10
29/09/2014 KLU 21u30 OUD3 Zulzeke Sloefkes 3 7
1/10/2014 PET 20u00 OUD1 De Perluten The Full Manty's  5  13
1/10/2014 PET 21u00 OUD1 MVC De Prutsers De Vaderlander-Goeminne  6  6
               
6/10/2014 OUD 20u00 OUD2 Atlantis Pizza Napoli  6  6
6/10/2014 OUD 21u00 OUD1 Krea Dance Diva De Adelaars  9  3
6/10/2014 LEU 20u35 OUD2 MVC Verdi Ronse Nac DFB Nederename  6  6
6/10/2014 LEU 21u35 OUD2 Ergo Verpoort De Krijgerkes  11  6
6/10/2014 PET 19u00 OUD3 New Casinoboys FC Mélanges  6  6
6/10/2014 PET 20u00 OUD2 Zakenkantoor Roman Royal Sporting Lagaar  7  3
6/10/2014 PET 21u00 OUD1 De Willy's De Perluten  8  6
6/10/2014 KLU 19u30 OUD1 Hof Ter Kwaremont De Vaderlander -Goeminne  7  7
6/10/2014 KLU 20u30 OUD2 T Helle 4 Desperate Housemen  7  1
6/10/2014 KLU 21u30 OUD1 T Sluw Voske MVC De Prutsers  3  5
8/10/2014 LEU 21u05 OUD2 Gijope Cafe Bizon Living Windels  6  10
8/10/2014 LEU 22u05 OUD1 The Full Manty's MVC Chape Valcke  17  7
8/10/2014 PET 20u00 OUD3 MVC Gheerolfs Zulzeke  4  3
8/10/2014 PET 21u00 OUD1 MVC Anonymous Whitemilk  4  10
               
13/10/2014 OUD 19u00 OUD3 MVC Autobanden Snoeck New Casinoboys  0  15
13/10/2014 OUD 20u00 OUD1 MVC De Prutsers Hof ter Kwaremont  3  6
13/10/2014 OUD 21u00 OUD2 Royal Sporting Lagaar T Helle 4  6  7
13/10/2014 OUD 22u00 OUD3 DCD President Sloefkes  6  8
13/10/2014 LEU 20u35 OUD2 Desperate Housemen MVC Verdi Ronse  7  10
13/10/2014 LEU 21u35 OUD1 De Perluten MVC Anonymous  10  5
13/10/2014 PET 19u00 OUD3 D'Hommes qui shottent ACT WinWinner  8  5
13/10/2014 PET 20u00 OUD1 MVC Chape Valcke De Willy's  7  9
13/10/2014 PET 21u00 OUD2 NAC DFB Nederename Ergo Verpoort  8  5
13/10/2014 PET 22u00 OUD2 De Krijgerkes Atlantis  6  6
13/10/2014 KLU 19u30 OUD3 Zulzeke Spreeuwseshotters  11  0
13/10/2014 KLU 20u30 OUD2 Baert Pizza Napoli  2  6
13/10/2014 KLU 21u30 OUD1 T Sluw Voske Whitemilk  7  7
15/10/2014 PET 20u00 OUD1 De Adelaars The Full Manty's  ff  10
15/10/2014 PET 21u00 OUD1 De Vaderlander-Goeminne Krea Dance Diva  3  7
15/10/2014 PET 22u00 OUD3 Real Aluvera MVC Gheerolfs  14  3
17/10/2014 OUD 20u50 OUD3 FC Mèlanges Pullman  14  5
17/10/2014 OUD 21u50 OUD3 Villa Velo Sanitair Yves Delmaire  3  4
               
20/10/2014 OUD 19u00 OUD3 New Casinoboys DCD President  8  12
20/10/2014 OUD 20u00 OUD3 ACT WinWinner Real Aluvera  4  4
20/10/2014 OUD 21u00 OUD3 Sanitair Yves Delmaire FC Mèlanges  5  6
20/10/2014 OUD 22u00 OUD2 MVC Verdi Ronse Royal Sporting Lagaar  3  3
20/10/2014 LEU 20u35 OUD3 D'Hommes qui shottent Zulzeke  10  6
20/10/2014 LEU 21u35 OUD1 Krea Dance Diva Hof ter Kwaremont  10  0
20/10/2014 PET 19u00 OUD1 De Willy's De Adelaars  8  5
20/10/2014 PET 20u00 OUD3 Sloefkes Spreeuwseshotters  12  0
20/10/2014 PET 21u00 OUD1 MVC Anonymous MVC Chape Valcke  11  8
20/10/2014 PET 22u0 OUD2 Atlantis Nac DFB Nederename  5  8
20/10/2014 KLU 19u30 OUD2 T Helle 4 Cafe Bizon Living Windels  6  10
20/10/2014 KLU 20u30 OUD1 T Sluw Voske De Perluten  6  8
20/10/2014 KLU 21u30 OUD2 Baert De Krijgerkes  4  2
22/10/2014 LEU 21u05 OUD3 Pullman MVC Autobanden Snoeck  7  8
22/10/2014 LEU 22u05 OUD2 Ergo Verpoort Desperate Housemen  4  4
22/10/2014 PET 20u00 OUD1 Whitemilk MVC De Prutsers  3  6
22/10/2014 PET 21u00 OUD1 The Full Manty's De Vaderlander -Goeminne  16  6
22/10/2014 PET 22u00 OUD2 Zakenkantoor Roman Gijope  5  2
               
27/10/2014 OUD 20u00 OUD3 Sanitair Yves Delmaire DCD President    
27/10/2014 OUD 21u00 OUD3 MVC Autobanden Snoeck FC Mèlanges    
27/10/2014 LEU 20u35 OUD2 Verdi Ronse Baert    
27/10/2014 PET 19u00 OUD2 Cafe Bizon Living Windels Zakenkantoor Roman    
27/10/2014 PET 20u00 OUD3 Pullman New Casinoboys    
27/10/2014 PET 21u00 OUD3 Sloefkes D'Hommes qui shottent    
29/10/2014 PET 20u00 OUD1 The Full Manty's Krea Dance Diva    
29/10/2014 PET 21u00 OUD1 De Adelaars MVC Anonymous    
               
3/11/2014 OUD 19u00 OUD3 DCD President Pullman    
3/11/2014 OUD 20u00 OUD2 Gijope T Helle 4    
3/11/2014 OUD 21u00 OUD2 Desperate Housemen Atlantis    
3/11/2014 LEU 20u35 OUD1 MVC De Prutsers Krea Dance Diva    
3/11/2014 LEU 21u35 OUD2 Royal Sporting Lagaar Ergo Verpoort    
3/11/2014 PET 19u00 OUD3 Real Aluvera Zulzeke    
3/11/2014 PET 20u00 OUD3 New Casinoboys Sloefkes    
3/11/2014 PET 21u00 OUD2 De Krijgerkes Pizza Napoli    
3/11/2014 PET 22u00 OUD2 Cafe Bizon Living Windels MVC Verdi Ronse    
3/11/2014 KLU 19u30 OUD2 Baert Nac DFB Nederename    
3/11/2014 KLU 20u30 OUD1 T Sluw Voske MVC Chape Valcke    
3/11/2014 KLU 21u30 OUD1 Hof Ter Kwaremont The Full Manty's    
5/11/2014 PET 20u00 OUD3 D'Hommes qui shottent Spreeuwseshotters    
5/11/2014 PET 21u00 OUD3 Villa Velo ACT WinWinner    
5/11/2014 PET 22u00 OUD1 De Perluten Whitemilk    
5/11/2014 LEU 21u05 OUD1 De Vaderlander-Goeminne De Willy's    
7/11/2014 OUD 20u50 OUD3 MVC Autobanden Snoeck Sanitair Yves Delmaire    
7/11/2014 OUD 21u50 OUD3 FC Mèlanges MVC Gheerolfs    
               
10/11/2014 OUD 19u00 OUD2 Atlantis Royal Sporting Lagaar    
10/11/2014 OUD 20u00 OUD1 MVC Anonymous De Vaderlander -Goeminne    
10/11/2014 OUD 21u00 OUD1 De Perluten MVC De Prutsers    
10/11/2014 OUD 22u00 OUD3 ACT WinWinner FC Mèlanges    
10/11/2014 LEU 20u35 OUD2 MVC Verdi Ronse Gijope    
10/11/2014 LEU 21u35 OUD2 Pizza Napoli Nac DFB Nederename    
10/11/2014 PET 19u00 OUD2 Ergo Verpoort Cafe Bizon Living Windels    
10/11/2014 PET 20u00 OUD1 De Willy's Hof ter Kwaremont    
10/11/2014 PET 21u00 OUD2 Desperate Housemen Baert    
10/11/2014 KLU 19u30 OUD2 T Helle 4 Roman Zakenkantoor    
10/11/2014 KLU 20u30 OUD1 T Sluw Voske De Adelaars    
10/11/2014 KLU 21u30 OUD3 Zulzeke Villa Velo    
12/11/2014 PET 20u00 OUD1 Whitemilk MVC Chape Valcke    
12/11/2014 PET 21u00 OUD3 Spreeuwseshotters Real Aluvera    
12/11/2014 PET 22u00 OUD3 MVC Gheerolfs Sanitair Yves Delmaire    
               
17/11/2014 OUD 19u00 OUD3 DCD President MVC Gheerolfs    
17/11/2014 OUD 20u00 OUD3 MVC Autobanden Snoeck ACT WinWinner    
17/11/2014 OUD 21u00 OUD1 Krea Dance Diva De Willy's    
17/11/2014 OUD 22u00 OUD3 FC Mèlanges Zulzeke    
17/11/2014 LEU 20u35 OUD2 NAC DFB Nederename De Krijgerkes    
17/11/2014 LEU 21u35 OUD3 Real Aluvera D'Hommes qui shottent    
17/11/2014 PET 19u00 OUD2 Desperate Housemen Pizza Napoli    
17/11/2014 PET 20u00 OUD2 Zakenkantoor Roman MVC Verdi Ronse    
17/11/2014 PET 21u00 OUD1 MVC Chape Valcke De Perluten    
17/11/2014 PET 22u00 OUD1 MVC De Prutsers The Full Manty's    
17/11/2014 KLU 19u30 OUD2 Baert Royal Sporting Lagaar    
17/11/2014 KLU 20u30 OUD1 T Sluw Voske Hof ter Kwaremont    
19/11/2014 LEU 21u05 OUD2 Gijope Ergo Verpoort    
19/11/2014 LEU 22u05 OUD3 Pullman Sloefkes    
19/11/2014 PET 20u00 OUD3 New Casinoboys Sanitair Yves Delmaire    
19/11/2014 PET 21u00 OUD1 De Adelaars Whitemilk    
19/11/2014 PET 22u00 OUD3 Villa Velo Spreeuwseshotters    
               
24/11/2014 OUD 19u00 OUD3 ACT WinWinner DCD President    
24/11/2014 OUD 20u00 OUD2 Atlantis Gijope    
24/11/2014 OUD 21u00 OUD2 Pizza Napoli Royal Sporting Lagaar    
24/11/2014 OUD 22u00 OUD3 MVC Gheerolfs New Casinoboys    
24/11/2014 LEU 20u35 OUD2 MVC Verdi Ronse T Helle 4    
24/11/2014 LEU 21u35 OUD2 De Krijgerkes Desperate Housemen    
24/11/2014 PET 19u00 OUD3 Sloefkes Real Aluvera    
24/11/2014 PET 20u00 OUD2 Ergo Verpoort Zakenkantoor Roman    
24/11/2014 PET 21u00 OUD3 Spreeuwseshotters FC Mèlanges    
24/11/2014 KLU 19u30 OUD3 Zulzeke MVC Autobanden Snoeck    
24/11/2014 KLU 20u30 OUD1 Hof Ter Kwaremont MVC Anonymous    
24/11/2014 KLU 21u30 OUD2 Baert Cafe Bizon Living Windels    
26/11/2014 PET 20u00 OUD3 D'Hommes qui shottent Villa Velo    
26/11/2014 PET 21u00 OUD3 Sanitair Yves Delmaire Pullman    
26/11/2014 PET 22u00 OUD1 De Vaderlander-Goeminne T Sluw Voske    
               
1/12/2014 OUD 19u00 OUD3 DCD President Zulzeke    
1/12/2014 OUD 20u00 OUD2 Royal Sporting Lagaar De Krijgerkes    
1/12/2014 OUD 21u00 OUD3 New Casinoboys ACT WinWinner    
1/12/2014 LEU 20u35 OUD2 Desperate Housemen Nac DFB Nederename    
1/12/2014 LEU 21u35 OUD3 Pullman MVC Gheerolfs    
1/12/2014 PET 19u00 OUD3 MVC Autobanden Snoeck Spreeuwseshotters    
1/12/2014 PET 20u00 OUD2 Zakenkantoor Roman Atlantis    
1/12/2014 PET 21u00 OUD3 FC Mèlanges D'Hommes qui shottent    
1/12/2014 KLU 19u30 OUD2 T Helle 4 Ergo Verpoort    
1/12/2014 KLU 20u30 OUD2 Baert Gijope    
3/12/2014 PET 20u00 OUD3 Sanitair Yves Delmaire Sloefkes    
3/12/2014 PET 21u00 OUD3 Villa Velo Real Aluvera    
               
8/12/2014 OUD 19u00 OUD3 ACT WinWinner Pullman    
8/12/2014 OUD 20u00 OUD2 Cafe Bizon Living Windels Atlantis    
8/12/2014 OUD 21u00 OUD1 MVC Anonymous Krea Dance Diva    
8/12/2014 LEU 20u35 OUD1 De Perluten De Adelaars    
8/12/2014 LEU 21u35 OUD3 Real Aluvera FC Mèlanges    
8/12/2014 PET 19u00 OUD3 D'Hommes qui shottent MVC Autobanden Snoeck    
8/12/2014 PET 20u00 OUD3 Spreeuwseshotters DCD President    
8/12/2014 PET 21u00 OUD1 De Willy's The Full Manty's    
8/12/2014 KLU 19u30 OUD3 Zulzeke New Casinoboys    
8/12/2014 KLU 20u30 OUD2 Baert Zakenkantoor Roman    
10/12/2014 PET 20u00 OUD1 Whitemilk De Vaderlander -Goeminne    
10/12/2014 PET 21u00 OUD3 Sloefkes Villa Velo    
               
15/12/2014 OUD 20u00 OUD3 DCD President D'Hommes qui shottent    
15/12/2014 OUD 21u00 OUD3 Pullman Zulzeke    
15/12/2014 LEU 20u35 OUD2 De Krijgerkes Cafe Bizon Living Windels    
15/12/2014 LEU 21u35 OUD3 Sloefkes MVC Gheerolfs    
15/12/2014 PET 20u00 OUD3 New Casinoboys Spreeuwseshotters    
15/12/2014 PET 21u00 OUD2 NAC DFB Nederename Royal Sporting Lagaar    
17/12/2014 PET 20u00 OUD3 Mvc Gheerolfs Villa Velo    
17/12/2014 PET 21u00 OUD1 MVC De Prutsers MVC Chape Valcke    
17/12/2014 PET 22u00 OUD1 Whitemilk De Willy's    
               
22/12/2014 OUD 19u00 OUD3 MVC Gheerolfs D'Hommes qui shottent    
22/12/2014 OUD 20u00 OUD3 Sanitair Yves Delmaire ACT WinWinner    
22/12/2014 OUD 21u00 OUD2 Atlantis T Helle 4    
22/12/2014 PET 20u00 OUD2 Ergo Verpoort MVC Verdi Ronse    
22/12/2014 PET 21u00 OUD2 Cafe Bizon Living Windels Pizza Napoli    
22/12/2014 LEU 20u35 OUD3 MVC Autobanden Snoeck Real Aluvera    
22/12/2014 LEU 21u35 OUD3 FC Mèlanges Villa Velo    
               
29/12/2014 OUD 19u00 OUD2 Pizza Napoli Gijope    
29/12/2014 OUD 20u00 OUD3 MVC Gheerolfs MVC Autobanden Snoeck    
29/12/2014 OUD 21u00 OUD2 Cafe Bizon Living Windels Nac DFB Nederename    
29/12/2014 LEU 20u35 OUD3 Pullman MVC Villa Velo    
29/12/2014 LEU 21u35 OUD1 MVC Chape Valcke De Vaderlander-Goeminne    
               
5/01/2015 OUD 19u00 OUD2 Cafe Bizon Living Windels Royal Sporting Lagaar    
5/01/2015 OUD 20u00 OUD1 DCD President Autobanden Snoeck    
7/01/2015 PET 20u00 OUD3 Villa Velo New Casinoboys    

 

Tornooi

Bedankt aan de verantwoordelijken en scheidsrechters om de uitslagen zo vlug als mogelijk door te geven!!!!

 

 

 

Met dank aan zijn designer en ontwerper: Geoffrey Vermeulen - Overzicht mini-en zaalvoetbaltornooien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Onze Sponsors

 

Rangschikkingen

 

> Reeks 1

> Reeks 2

> Reeks 3