Dag Zaal Uur Thuisploeg Bezoekers
14/12/2015 OUD 21u00 Ayuryoga United FC Melanges 4 5
14/12/2015 OUD 22u00 Sparta Nadrin MVC Gheerolfs 4 4
14/12/2015 KLU 21u30 Zulzeke MFV Muskatnuss 3 7
16/12/2015 pet PET 21u00 Villa Velo Dhommes qui shottent 2 4
21/12/2015 OUD 20u00 FC Melanges Sparta Nadrin 2 6
21/12/2015 OUD 21u00 ACT WinWinner MVC Pullman 7 6
21/12/2015 OUD 22u00 MVC Autobanden Snoeck De Biertempel-Jeankes 0 22
21/12/2015 PET 20u30 MVC Gheerolfs De Krijgerkes 5 4
21/12/2015 PET 21u30 Dhommes qui shottent Ayuryoga United 9 9
21/12/2015 LEU 20u45 MVC Safe Gijope 5 2
21/12/2015 LEU 21u45 MFV Muskatnuss VV Etikhove 5 9
28/12/2015 OUD 19u00 De Pic-Nic Spreeuwseshotters 5 5
28/12/2015 OUD 20u00 MVC De Mey – Matthys Villa Velo 5 2
28/12/2015 OUD 21u00 De Krijgerkes MVC Autobanden Snoeck 3 5
04/01/2016 OUD 19u00 De Biertempel-Jeankes MVC De Mey – Matthys 6 1
04/01/2016 OUD 20u00 Sparta Nadrin Ayuryoga United 8 2
04/01/2016 OUD 21u00 De Krijgerkes FC Melanges 4 11
04/01/2016 PET 19u00 Gijope MFV Muskatnuss 9 3
04/01/2016 PET 20u00 MVC Safe ACT WinWinner 7 5
04/01/2016 PET 21u00 Spreeuwseshotters Pullman 4 7
04/01/2016 KLU 19u30 Hof ter Kwaremont Chape Valcke 4 10
04/01/2015 KLU 20u30 Zulzeke Pic Nic 4 9
04/01/2016 LEU 20u45 De Prutsers Verdi Ronse 6 7
06/01/2016 LEU 21u05 The Full Manty’s NAC DFB Nederename 17 3
06/01/2016 LEU 22u05 Real Aluvera Zulzeke 3 2
06/01/2016 PET 20u00 Adelaars De Willy’s 7 7
06/01/2015 PET 21u00 De Vaderlander-De Langhe Whitemilk 4 7
06/01/2015 GROE 19u30 Villa Velo MVC Autobanden Snoeck 11 4
06/01/2015 GROE 20u30 DCD President Mvc Nederename 4 8
11/01/2016 OUD 19u00 NAC DFB Nederename Kreadance Diva 7 8
11/01/2016 OUD 20u00 Sloefkes De Perluten 8 3
11/01/2016 OUD 21u00 Sparta Nadrin FC Melanges 4 5
11/01/2016 PET 19u00 DCD President Zakenkantoor Roman 6 4
11/01/2016 PET 20u00 Desperate Housemen Pizza Napoli 4 8
11/01/2016 PET 21u00 De Willy’s Living Windels 4 13
11/01/2016 KLU 19u30 t Helle 4 RS Lagaar 8 9
11/01/2016 LEU 21u45 MVC De Mey – Matthys Dhommes qui Shottent 6 10
13/01/2016 PET 20u00 Chape Valcke Adelaars 8 4
13/01/2016 PET 21u00 The Full Manty’s De Prutsers 13 5
13/01/2016 PET 22u00 Verdi-Ronse De Vaderlander – De Langhe 5 3
13/01/2016 GROE 19u30 Whitemilk Hof ter Kwaremont FF 10
13/01/2016 GROE 20u30 VV Etikhove Real Aluvera 4 6
18/01/2016 OUD 19u00 Living Windels Chape Valcke 11 7
18/01/2016 OUD 20u00 Pizza Napoli DCD President 5 4
18/01/2016 OUD 21u00 Royal Sporting Lagaar Desperate Housemen 6 4
18/01/2016 PET 19u00 ACT Winwinner Spreeuwseshotters 4 3
18/01/2016 PET 20u00 Pic Nic VV Etikhove 10 4
18/01/2016 PET 21u00 De Perluten HLS West-Gelecom 5 11
18/01/2016 PET 22u00 Krea Dance Diva De Willy’s 7 6
18/01/2016 KLU 19u30 MVC Baert De Sloefkes 6 7
18/01/2016 KLU 20u30 MVC Zulzeke Pullman 6 7
18/01/2016 LEU 20u45 MFV Muskatnuss MVC Safe 4 6
18/01/2016 LEU 21u45 Dhommes qui Shottent Sparta Nadrin 5 7
20/01/2016 GROE 19u30 New Casinoboys T Helle 4 11 3
20/01/2016 GROE 20u30 Zakenkantoor Roman T Sluw Voske 9 8
20/01/2016 LEU 21u05 Real Aluvera Gijope 6 1
20/01/2016 LEU 22u05 FC Melanges De Biertempel-Jeankes 1 4
20/01/2016 PET 20u00 Ayuryoga United De Krijgerkes 8 4
20/01/2016 PET 21u00 Mvc Autobanden Snoeck MVC De Mey – Matthys 7 10
20/01/2016 PET 22u00 MVC Gheerolfs Villa Velo 8 3
25/01/2016 OUD 19u00 Muskatnuss ACT WinWinner 2 10
25/01/2016 OUD 20u00 Pizza Napoli MVC Baert 7 6
25/01/2016 OUD 21u00 De Mey-Matthys MVC Gheerolfs 2 8
25/01/2016 OUD 22u00 Autobanden Snoeck Dhommes qui Shottent 11 9
25/01/2016 PET 19u00 De Krijgerkes Sparta Nadrin 2 12
25/01/2016 PET 20u00 De Biertempel-Jeankes Ayuryoga United 5 4
25/01/2016 PET 21u00 De Perluten Desperate Housemen 10 4
25/01/2016 LEU 20u45 VV Etikhove Mvc Pullman 9 5
25/01/2016 LEU 21u45 De Prutsers NAC DFB Nederename 8 7
25/01/2016 KLU 19u30 MVC Zulzeke Spreeuwseshotters 8 4
25/01/2016 KLU 20u30 Hof ter Kwaremont Verdi Ronse 7 6
27/01/2016 PET 20u00 Adelaars Whitemilk 8 2
27/01/2016 PET 21u00 HLS West-Gelecom T Helle 4 17 2
27/01/2016 GROE 19u30 Gijope Pic-Nic 6 8
27/01/2016 GROE 20u30 Villa Velo FC Melanges 2 5
27/01/2016 GROE 21u30 Mvc Nederename T Sluw Voske 9 3
01/02/2016 OUD 19u00 Verdi Ronse Adelaars 5 6
01/02/2016 OUD 20u00 De Pic-Nic MVC Safe 5 4
01/02/2016 OUD 21u00 Sparta Nadrin De Biertempel-Jeankes 3 1
01/02/2016 OUD 22u00 Chape Valcke Kreadance Diva 5 7
01/02/2016 PET 19u00 Spreeuwseshotters VV Etikhove 2 11
01/02/2016 PET 20u00 NAC DFB Nederename De Willy’s 4 4
01/02/2016 PET 21u00 ACT WinWinner MVC Zulzeke 4 3
01/02/2016 PET 22u00 Zakenkantoor Roman Sloefkes 3 14
01/02/2016 LEU 20u45 MVC Pullman Gijope 9 1
01/02/2016 LEU 21u45 FC Melanges MVC De Mey – Matthys 7 7
03/02/2016 GROE 19u30 Real Aluvera MFV Muskatnuss 5 7
03/02/2016 GROE 20u30 New Casinoboys DCD President 13 6
03/02/2016 GROE 21u30 MVC Nederename T Helle 4 17 9
03/02/2016 PET 20u00 De Prutsers De Vaderlander-De Langhe 6 5
03/02/2016 PET 21u00 Whitemilk Living Windels 2 7
03/02/2016 PET 22u00 The Full Manty’s Hof ter Kwaremont 10 6
08/02/2016 OUD 19u00 De Biertempel – Jeankes MVC Gheerolfs 9 7
08/02/2016 OUD 20u00 Dhommes qui Shottent De Krijgerkes 9 5
08/02/2016 OUD 21u00 DCD President Royal Sporting Lagaar 6 6
08/02/2016 PET 19u00 Desperate Housemen New Casinoboys 4 16
08/02/2016 PET 20u00 T Sluw Voske Pizza Napoli 2 5
08/02/2016 PET 21u00 Sloefkes HLS West-Gelecom 2 7
08/02/2016 LEU 20u45 De Perluten T Helle 4 20 6
08/02/2016 LEU 21u45 Zakenkantoor Roman MVC Baert 2 9
10/02/2016 PET 20u00 Ayuryoga United Villa Velo 6 6
10/02/2016 PET 21u00 Pullman Zulzeke 12 4
12/02/2016 OUD 21u50 MVC Safe Real Aluvera 4 2
15/02/2016 OUD 19u00 DCD President De Perluten 5 5
15/02/2016 OUD 20u00 Desperate Housemen HLS West-Gelecom 1 8
15/02/2016 OUD 21u00 T Sluw Voske New Casinoboys 7 4
15/02/2016 OUD 22u00 ACT WinWinner VV Etikhove 3 5
15/02/2016 PET 20u00 Zakenkantoor Roman Pizza Napoli 4 8
15/02/2016 PET 21u00 Spreeuwseshotters MVC Safe 5 3
15/02/2016 LEU 20u45 Living Windels Verdi Ronse 9 3
15/02/2016 LEU 21u45 Sloefkes T Helle 4 13 7
15/02/2016 KLU 19u30 MVC Baert Royal Sporting Lagaar 5 6
15/02/2016 KLU 20u30 Mvc Zulzeke Gijope 7 6
15/02/2015 KLU 21u30 Hof ter Kwaremont De Prutsers 5 2
17/02/2016 LEU 21u05 De Vaderlander-De Langhe NAC DFB Nederename 6 6
17/02/2016 LEU 22u05 Pic Nic Real Aluvera 1 2
17/02/2016 PET 20u00 Adelaars The Full Manty’s 2 11
17/02/2016 PET 21u00 Kreadance Diva Whitemilk 14 5
17/02/2016 PET 22u00 MVC Pullman MFV Muskatnuss 9 2
22/02/2016 OUD 19u00 MVC De Mey – Matthys Ayuryoga United 4 6
22/02/2016 OUD 20u00 Autobanden Snoeck FC Melanges 1 5
22/02/2016 OUD 21u00 MVC Gheerolfs Dhommes qui Shottent 7 5
22/02/2016 OUD 22u00 NAC DFB Nederename Chape Valcke 6 16
22/02/2016 PET 19u00 De Biertempel – Jeankes De Krijgerkes 16 3
22/02/2016 PET 20u00 Gijope Spreeuwseshotters 10 6
22/02/2016 PET 21u00 De Perluten T Sluw Voske 4 8
22/02/2016 PET 22u00 Desperate Housemen Mvc Nederename 3 10
22/02/2016 LEU 20u45 Muskatnuss De Pic-Nic 11 5
22/02/2016 LEU 21u45 MVC Safe Pullman 4 4
24/02/2016 GROE 19u30 De Vaderlander-De Langhe Hof ter Kwaremont 6 3
24/02/2016 GROE 21u30 Pizza Napoli Mvc Nederename 3 3
24/02/2016 PET 20u00 Villa Velo sparta Nadrin 3 15
24/02/2016 PET 21u00 Real Aluvera ACT WinWinner 6 5
24/02/2016 PET 22u00 The Full Manty’s Living Windels 6 7
29/02/2016 OUD 19u00 DCD President T Helle 4 2 11
29/02/2016 OUD 20u00 ACT WinWinner De Pic Nic 9 2
29/02/2016 OUD 21u00 FC Melanges MVC Gheerolfs 1 4
29/02/2016 OUD 22u00 Living Windels Kreadance Diva 8 8
29/02/2016 PET 19u00 MFV Muskatnuss Spreeuwseshotters 4 4
29/02/2016 PET 20u00 Gijope VV Etikhove 2 9
29/02/2016 PET 21u00 Dhommes qui Shottent De Biertempel – Jeankes 3 5
29/02/2016 PET 22u00 Sparta Nadrin MVC De Mey – Matthys 13 3
29/02/2016 LEU 20u45 T Sluw Voske HLS West-Gelecom 3 8
29/02/2016 LEU 21u45 Ayuryoga United MVC Autobanden Snoeck 9 5
29/02/2016 KLU 19u30 MVC Baert De Perluten 5 4
29/02/2016 KLU 20u30 MVC Zulzeke MVC Safe 8 7
02/03/2016 LEU 21u05 Real Aluvera MVC Pullman 1 1
02/03/2016 LEU 22u05 Pizza Napoli Royal Sporting Lagaar 4 4
02/03/2016 PET 20u00 De Krijgerkes Villa Velo 6 6
02/03/2016 PET 21u00 Sloefkes Desperate Housemen 12 5
02/03/2016 PET 22u00 De Willy’s Chape Valcke 7 13
07/03/2016 OUD 19u00 De Prutsers Adelaars 5 10
07/03/2016 OUD 20u00 ACT WinWinner Gijope 4 3
07/03/2016 OUD 21u00 MVC De Mey – Matthys De Krijgerkes 6 4
07/03/2016 OUD 22u00 Mvc Autobanden Snoeck Sparta Nadrin 0 30
07/03/2016 PET 19u00 MVC Gheerolfs Ayuryoga United 9 4
07/03/2016 PET 20u00 Dhommes qui Shottent FC Melanges 6 6
07/03/2016 PET 21u00 MVC Nederename MVC Baert 4 3
07/03/2016 PET 22u00 MFV Muskatnuss MVC Zulzeke 5 3
07/03/2016 LEU 20u45 Verdi Ronse Kreadance Diva FF 10
07/03/2016 LEU 21u45 Pizza Napoli Sloefkes 6 6
07/03/2016 KLU 19u30 T Helle 4 Desperate Housemen 10 4
09/03/2016 GROE 19u30 De Pic-Nic Pullman 4 8
09/03/2016 GROE 20u30 MVC Safe VV Etikhove 2 6
09/03/2016 LEU 21u05 HLS West-Gelecom DCD President 10 7
09/03/2016 LEU 22u05 Villa Velo De Biertempel – Jeankes 6 10
09/03/2016 PET 20u00 Whitemilk De Willy’s 11 10
09/03/2016 PET 21u00 Royal Sporting Lagaar Zakenkantoor Roman 10 FF
09/03/2016 PET 22u00 Real Aluvera Spreeuwseshotters 4 2
14/03/2016 OUD 19u00 Desperate Housemen DCD President 6 2
14/03/2016 OUD 20u00 New Casinoboys Pizza Napoli 5 1
14/03/2016 OUD 21u00 Royal Sporting Lagaar Sloefkes 6 3
14/03/2016 OUD 22u00 Gijope MVC Safe 4 6
14/03/2016 PET 19u00 De Perluten Zakenkantoor Roman 12 5
14/03/2016 PET 20u00 Spreeuwseshotters De Pic-Nic 6 6
14/03/2016 PET 21u00 Living Windels De Prutsers 11 7
14/03/2016 KLU 19u30 T Helle 4 T Sluw Voske 5 12
14/03/2016 KLU 20u30 Hof Ter Kwaremont NAC DFB Nederename 10 8
14/03/2016 KLU 21u30 Zulzeke Real Aluvera 7 5
14/03/2016 LEU 20u45 MVC Gheerolfs MVC Autobanden Snoeck 8 1
14/03/2016 LEU 21u45 VV Etikhove MFV Muskatnuss 9 3
16/03/2016 PET 20u00 Adelaars De Vaderlander-De Langhe FF 10
16/03/2016 PET 21u00 Chape Valcke Whitemilk 11 6
16/03/2016 PET 22u00 De Willy’s Verdi Ronse FF 10
16/03/2016 GROE 19u30 Pullman ACT WinWinner 4 3
16/03/2016 GROE 20u30 HLS West-Gelecom MVC Baert 6 4
21/03/2016 OUD 19u00 Sloefkes DCD President 9 4
21/03/2016 OUD 20u00 FC Melanges Ayuryoga United 6 8
21/03/2016 OUD 21u00 MVC De Mey – Matthys De Biertempel – Jeankes 1 7
21/03/2016 PET 19u00 Zakenkantoor Roman HLS West-Gelecom 0 11
21/03/2016 PET 20u00 Pizza Napoli De Perluten 8 10
21/03/2016 PET 21u00 T Sluw Voske Desperate Housemen 6 1
21/03/2016 PET 22u00 MVC Autobanden Snoeck De Krijgerkes 10 FF
21/03/2016 LEU 20u45 Royal Sporting Lagaar New Casinoboys 8 10
21/03/2016 LEU 21u45 Verdi Ronse Chape Valcke 6 14
21/03/2016 KLU 19u30 MVC Baert T Helle 4 5 10
21/03/2016 KLU 20u30 Hof Ter Kwaremont Adelaars 3 9
23/03/2016 PET 20u00 The Full Manty’s De Willy’s 11 8
23/03/2016 PET 21u00 NAC DFB Nederename Whitemilk 13 6
23/03/2016 PET 22u00 De Vaderlander-De Langhe Living Windels 4 7
23/03/2016 LEU 21u05 Mvc Nederename Sloefkes 9 4
23/03/2016 LEU 22u05 Dhommes qui shottent Villa Velo 8 2
23/03/2016 GROE 19u30 De Prutsers Kreadance Diva 3 9
23/03/2016 GROE 20u30 MVC Gheerolfs Sparta Nadrin FF 10
30/03/2016 PET 20u00 The Full Manty’s Kreadance Diva 10 7
30/03/2016 PET 21u00 T Sluw Voske MVC Baert NG NG
30/03/2016 PET 22u00 Pullman Spreeuwseshotters 13 4
30/03/2016 LEU 21u05 Royal Sporting Lagaar Mvc Nederename 3 10
30/03/2016 LEU 22u05 MVF Muskatnuss Gijope 6 6
30/03/2016 GROE 19u30 Real Aluvera VV Etikhove 12 3
30/03/2016 GROE 20u30 De Pic-Nic Zulzeke 4 5
30/03/2016 GROE 21u30 ACT WinWinner MVC Safe 10 0
04/04/2016 OUD 19u00 Living Windels Hof ter Kwaremont  12  1
04/04/2016 OUD 20u00 VV Etikhove De Pic-Nic  2  5
04/04/2016 OUD 21u00 Ayuryoga Dhommes qui Shottent  4  12
04/04/2016 OUD 22u00 Adelaars NAC DFB Nederename  13  5
04/04/2016 PET 19u00 Gijope Real Aluvera  1  5
04/04/2016 PET 20u00 De Willy’s De Prutsers 3  4
04/04/2016 PET 21u00 RS Lagaar t Sluw Voske  5  6
04/04/2016 PET 22u00 Spreeuwseshotters ACT WinWinner  3  5
04/04/2016 LEU 20u45 Whitemilk Verdi Ronse  5  6
06/04/2016 LEU 21u05 Kreadance Diva De Vaderlander-De Langhe  11  3
06/04/2016 LEU 22u05 New Casinoboys Opel Baert  7  11
06/04/2016 PET 20u00 Chape Valcke The Full Manty’s  7  7
06/04/2016 PET 21u00 HLS West-Helecom Mvc Nederename 6  3
06/04/2016 PET 22u00 Villa Velo MVC De Mey -Matthys  3  5
11/04/2016 OUD 19u00 Adelaars Living Windels  4  7
11/04/2016 OUD 20u00 FC Melanges De Krijgerkes  6  9
11/04/2016 OUD 21u00 Ayuryoga United Sparta Nadrin  1  21
11/04/2016 OUD 22u00 HLS West-Gelecom Pizza Napoli  4  5
11/04/2016 PET 19u00 Spreeuwseshotters MVC Zulzeke  5  7
11/04/2016 PET 20u00 New Casinoboys Sloefkes  8  6
11/04/2016 PET 21u00 De Prutsers Chape Valcke  5  8
11/04/2016 PET 22u00 DCD President T Sluw Voske  2  7
11/04/2016 LEU 20u45 NAC DFB Nederename Verdi Ronse  10 FF
11/04/2016 LEU 21u45 De Perluten Royal Sporting Lagaar  4  11
11/04/2016 KLU 19u30 T Helle 4 Zakenkantoor Roman  9  5
11/04/2016 KLU 20u30 Hof Ter Kwaremont Kreadance Diva  5  5
13/04/2016 LEU 21u05 Dhommes qui Shottent MVC De Mey – Matthys 4  8
13/04/2016 LEU 22u05 Desperate Housemen MVC Baert  2  5
18/04/2016 KLU 20u30 Pullman VV Etikhove  14  2
13/04/2016 PET 20u00 The Full Manty’s Whitemilk  7  3
13/04/2016 PET 21u00 De Vaderlander – De Langhe De Willy’s  5  12
13/04/2016 GRO 19u30 De Pic-Nic Gijope  6  7
13/04/2016 GRO 20u30 MVC Gheerolfs De Biertempel – Jeankes  5  6
13/04/2016 GRO 21u30 MVC Autobanden Snoeck Villa Velo  1  12
18/04/2016 OUD 19u00 De Krijgerkes MVC Gheerolfs
18/04/2016 OUD 20u00 Kreadance Diva Adelaars  8  7
18/04/2016 OUD 21u00 Pizza Napoli T Helle 4  7  5
18/04/2016 OUD 22u00 ACT WinWinner MFV Muskatnuss  11  2
18/04/2016 PET 19u00 De Willy’s Hof ter Kwaremont  6  2
18/04/2016 PET 20u00 De Biertempel – Jeankes MVC Autobanden Snoeck  9  2
18/04/2016 PET 21u00 Zakenkantoor Roman Desperate Housemen  7  4
18/04/2016 PET 22u00 New Casinoboys De Perluten  11  8
18/04/2016 LEU 20u45 Living Windels NAC DFB Nederename  10  7
18/04/2016 LEU 21u45 Royal Sporting Lagaar HLS West-Gelecom  1  7
18/04/2016 KLU 19u30 MVC Baert DCD President  8  4
20/04/2016 LEU 21u05 Chape Valcke De Vaderlander-De Langhe  6  3
20/04/2016 LEU 22u05 Verdi Ronse The Full Manty’s  FF  10
20/04/2016 PET 20u00 Whitemilk De Prutsers  5  8
20/04/2016 PET 21u00 Real Aluvera MVC Safe  4  6
20/04/2016 PET 22u00 T Sluw Voske Sloefkes  6  3
25/04/2016 OUD 19u00 New Casinoboys Mvc Nederename  8  5
25/04/2016 OUD 20u00 MVC Safe De Pic-Nic  6  9
25/04/2016 OUD 21u00 Gijope Pullman  5  6
25/04/2016 KLU 19u30 Zulzeke ACT WinWinner  6  12
25/04/2016 KLU 20u30 Sluw Voske Opel Baert  6  8
25/04/2016 PET 19u00 VV Etikhove Spreeuwseshotters  FF  10
25/04/2016 PET 20u00 MVC De Mey – Matthys MVC Autobanden Snoeck  3  0
25/04/2016 PET 21u00 Sparta Nadrin Dhommes qui Shottent  15  5
25/04/2016 LEU 20u45 Villa Velo MVC Gheerolfs  2  7
25/04/2016 LEU 21u45 De Krijgerkes Ayuryoga United  5  5
27/04/2016 PET 20u00 MFV Muskatnuss Real Aluvera  9  8
27/04/2016 PET 21u00 De Biertempel – Jeankes FC Melanges
27/04/2016 GRO 19u30 HLS West Gelecom New Casinoboys  8  10
27/04/2016 GRO 20u30 Mvc Nederename Zakenkantoor Roman 8  5
27/04/2016 GRO 21u30 De Vaderlander-De Langhe The Full Manty’s  2  15
02/05/2016 OUD 19u00 Ayuryoga United De Biertempel – Jeankes
02/05/2016 OUD 20u00 Sparta Nadrin De Krijgerkes
02/05/2016 OUD 21u00 MVC Gheerolfs MVC De Mey – Matthys
02/05/2016 LEU 20u45 De Pic-Nic MVC Muskatnuss
02/05/2016 LEU 21u45 Dhommes qui shottent MVC Autobanden Snoeck
02/05/2016 KLU 19u30 Zulzeke VV Etikhove
04/05/2016 OUD 19u30 FC Melanges Villa Velo
04/05/2016 OUD 20u30 Pullman MVC Safe
04/05/2016 OUD 21u30 MVC Nederename De Perluten
04/05/2016 GRO 19u30 Spreeuwseshotters Gijope
04/05/2016 GRO 20u30 ACT WinWinner Real Aluvera
04/05/2016 GRO 21u30 Roman Zakenkantoor New Casinoboys
09/05/2016 OUD 19u00 Gijope Zulzeke
09/05/2016 OUD 20u00 MVC Safe Spreeuwseshotters
09/05/2016 OUD 21u00 MFV Muskatnuss Pullman
09/05/2016 LEU 20u45 MVC De Mey – Matthys FC Melanges
09/05/2016 LEU 21u45 MVC Autobanden Snoeck MVC Gheerolfs
11/05/2016 OUD 19u30 Real Aluvera De Pic-Nic
11/05/2016 OUD 20u30 VV Etikhove ACT WinWinner
11/05/2016 OUD 21u30 Villa Velo Ayuryoga United
11/05/2016 LEU 21u05 De Krijgerkes Dhommes qui Shottent
11/05/2016 LEU 22u05 De Biertempel – Jeankes Sparta Nadrin
16/05/2016 OUD 19u00 FC Melanges Autobanden Snoeck
16/05/2016 OUD 20u00 Ayuryoga United MVC De Mey – Matthys
16/05/2016 OUD 21u00 De Krijgerkes De Biertempel – Jeankes
16/05/2016 LEU 20u45 Dhommes qui Shottent MVC Gheerolfs
16/05/2016 LEU 21u45 De Pic-Nic ACT WinWinner
18/05/2016 OUD 19u30 Sparta Nadrin Villa Velo
18/05/2016 OUD 20u30 Pullman Real Aluvera
18/05/2016 OUD 21u30 Spreeuwseshotters MFV Muskatnuss
18/05/2016 LEU 21u05 MVC Safe Zulzeke
18/05/2016 LEU 22u05 VV Etikhove Gijope
23/05/2016 OUD 19u00 Villa Velo De Krijgerkes
23/05/2016 OUD 20u00 MVC De Mey – Matthys Sparta Nadrin
23/05/2016 OUD 21u00 MVC Autobanden Snoeck Ayuryoga United
23/05/2016 LEU 20u45 MVC Gheerolfs FC Melanges
23/05/2016 LEU 21u45 De Biertempel – Jeankes Dhommes qui Shottent
25/05/2016 GRO 19u30 FV Safe MFV Muskatnuss
25/05/2016 GRO 20u30 VV Etikhove MVC Zulzeke
30/05/2016 OUD 19u00 De Biertempel – Jeankes Villa Velo
30/05/2016 OUD 20u00 FC Melanges Dhommes qui Shottent
30/05/2016 OUD 21u00 Sparta Nadrin MVC Autobanden Snoeck
30/05/2016 LEU 20u45 Ayuryoga United MVC Gheerolfs
30/05/2016 LEU 21u45 De Krijgerkes MVC De Mey – Matthys